h داعش به شهروندان خود اجازۀ شرکت در حج را خواهد داد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

داعش به شهروندان خود اجازۀ شرکت در حج را خواهد داد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,داعش به شهروندان خود اجازۀ شرکت در حج را خواهد داد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,داعش به شهروندان خود اجازۀ شرکت در حج را خواهد داد

داعش به شهروندان خود اجازۀ شرکت در حج را خواهد داد

گروه تروریستی داعش با مطرح کردن شروطی، مدعی شد که به شهروندان ساکن در مناطق تحت کنترل خود اجازۀ شرکت در مناسک حج را خواهد داد!

داعش به شهروندان خود اجازۀ شرکت در حج را خواهد داد

یک پایگاه وابسته به مخالفان سوری نوشت داعش اعلام کرده است کسانی که تمایل داشته باشند در مراسم حج شرکت کنند، باید به این شروط عمل کنند:

- 2 معرفی نامه از عناصر داعش ارائه کنند. - وثیقه ای ملکی برای ضمانت بازگشت در اختیار داعش قرار دهند. - متولد سال 1970 و پیش از آن باشند. - دروۀ "آموزش دینی" داعش را گذرانده باشند. داعش، همچنین، از علاقه مندان به شرکت در حج خواسته است تا مجموعه ای از مدارک شناسایی مورد نظر این گروه را در اختیارش قرار دهند. با این حال هنوز مشخص نیست که این افراد چگونه و با کدام گذرنامه و از چه راهی می خواهند وارد عربستان شوند!

داعش ساخته و پرداخته سرویسهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکایی و اسرائیلی است و تفکرات آن برخاسته از وهابیت است، کارشناسان تأکید دارند که این گروه تروریستی با اقدامات جنایتکارانه خود به دنبال ضربه زدن به چهره اسلام در دنیا است؛ "ابوبکر بغدادی" سرکرده اصلی گروه تروریستی داعش در دوران حضور اشغالگران آمریکایی در عراق، در زندان بوکا در اختیار آمریکایی ها بود. با ایجاد این گروه شمار قابل توجهی از افراطی‌ها از کشورهای مختلف حتی آمریکا و کشورهای اروپایی، در سایه سکوت مقامات آن کشورها و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی غربی و همپیمانان آنها در منطقه به راحتی توانستند به این گروه تروریستی ملحق شوند. اما اکنون بازگشت این تروریستها به یکی از بزرگترین مشکلات کشورهای غربی تبدیل شده است. / مشرق نیوز

31 اردیبهشت 1395