h مشارکت نیروهای بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مشارکت نیروهای بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مشارکت نیروهای بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مشارکت نیروهای بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه

مشارکت نیروهای بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه

مشاور رسانه‌ای فرمانده سپاه بدر عراق با تاکید بر آماده‌سازی‌های فشرده اکثر نیروهای بسیج مردمی برای مشارکت در نبرد آزادسازی فلوجه گفت، شرکت نکردن بسیج مردمی در این عملیات دروغ حامیان داعش است.

مشارکت نیروهای بسیج مردمی در نبرد آزادسازی فلوجه

«کریم النوری»، مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه بدر عراق اخبار حاکی از شرکت نداشتن بسیج مردمی در عملیات آزادسازی فلوجه را رد و تاکید کرد: این نیروهای بسیج مردمی است که فلوجه را از چهار جهت محاصره کرده اند.

النوری تاکید کرد: طرف‌هایی حامی داعش با دروغ‌پراکنی از شرکت نکردن بسیج مردمی در عملیات آزادسازی فلوجه سخن می‌گویند تا روحیه گروه‌های تروریستی را حفظ کنند، در حالی که باید گفت بیش‌تر گروه‌های بسیج مردمی در این عملیات حضور دارند و آماده سازی‌های  فشرده‌ای برای این نبرد بزرگ جریان دارد.

این فرمانده بسیج مردمی عراق گفت: نیروهای بسیج مردمی از چهار طرف فلوجه را به محاصره درآورده و منتظر رسیدن ساعت صفر برای یورش به این شهر هستند.

وی با بیان اینکه نیروهای مشترک عراقی به فکر پیروزی شتابزده در فلوجه نیستند، گفت: ما برنامه‌ریزی‌هایی کرده‌ایم تا بدون تلفات زیاد به پیروزی دست یابیم و غیرنظامیان را از دایره عملیات خارج می‌کنیم تا در معرض خطر نباشند.

«هادی العامری» فرمانده سپاه بدر 2 روز پیش اعلام کرد: ما به مردم فلوجه مژده نزدیکی آزادی شهرشان را می‌دهیم، بنابراین اهالی شهر آنجا را ترک کنند تا در عملیات آسیبی نبینند و دولت نیز باید ملزومات استقبال از آوارگان فلوجه را فراهم کند.

گروهان‌های الجهاد یکی از گروه‌های بسیج مردمی نیز از تکمیل آمادگی ویژه نیروهایش برای مشارکت در نبرد آزادسازی فلوجه خبر داد. / مشرق نیوز

31 اردیبهشت 1395