h اعلام نتایج انتخاباتی سوریه در دو استان / وحدت و مشارکت گسترده مردم سوریه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اعلام نتایج انتخاباتی سوریه در دو استان / وحدت و مشارکت گسترده مردم سوریه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اعلام نتایج انتخاباتی سوریه در دو استان / وحدت و مشارکت گسترده مردم سوریه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اعلام نتایج انتخاباتی سوریه در دو استان / وحدت و مشارکت گسترده مردم سوریه

اعلام نتایج انتخاباتی سوریه در دو استان / وحدت و مشارکت گسترده مردم سوریه

نتایج انتخابات شورای محلی سوریه در دو استان دمشق و سویداء اعلام شد و رئیس کمیته فرعی قضایی استان دمشق اعلام کرد که مشارکت مردم گسترده بود که این امر نشانه علاقه مردم به اصلاحات است.

به گزارش فارس، نذیر خیرالله رئیس کمیته فرعی قضایی مراکز انتخاباتی استان دمشق سوریه اعلام کرد که نتایج انتخابات شورای محلی در دو استان دمشق و سویداء اعلام شده است.

پایگاه خبری شام‌پرس سوریه با انتشار اسامی یکصد و یک نفر از نامزدهای سوری اعلام کرد که آنان به مجالس شورا راه یافته‌اند.

این مقام سوریه اعلام کرد که روند انتخابات طبق برنامه‌های قبلی خوب پیش رفت و فضای غالب، آرام، شفاف و کاملا پاک و دموکراتیک بود.

در حالی که برای اولین بار است طبق اصلاحات صورت گرفته توسط بشار اسد در قانون انتخابات، کمیته‌های مستقل قضایی بر انتخابات نظارت می‌کنند، خیرالله افزود که کمیته نظارت بر روند انتخابات از زمان آغاز انتخابات و تا پایان کار شمارش آراء بر روند انتخاباتی نظارت کرد.

وی تاکید کرد که این انتخابات وحدت مردم سوریه را به نمایش گذاشت و نشان داد که مردم به کشور خود تعلق خاطر دارند و روند اصلاحات در سوریه را به ریاست بشار اسد قبول دارند.

به گفته این مقام سوری انتخابات سوریه شاهد حضور جوانان این کشور بود که هم در رای‌دهندگان حضور داشتند هم در میان کسانی که نامزد شده بودند.

23 آذر 1390