h همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان!

همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان!

طی روزهای اخیر شایعه‌ای مبنی بر جاسوس بودن همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان منتشر شد که صحت ندارد.

همسر دوم وزیر امور خارجه کشورمان!

به نقل از باشگاه خبرنگاران، همسر دوم محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان جاسوس است! آنچه خواندید خبری بود که طی روز های اخیر در کمال ناباوری شایعه شد و‌ دست به دست در فضای مجازی چرخید، اما وقعیت ماجرا چه بود؟ این خبر همراه با عکس، درحالی با سرعت نور شایعه شد که با فوتوشاپی ناشیانه در آن سعی شده بود تا فرد جوانی به عنوان همسر دوم وزیرخارجه معرفی شود.

با صرف نظر از این فوتوشاپ غیر حرفه ای باید بگوییم٬ محمدجواد ظریف اصلا همسر دومی ندارد که بخواهد جاسوس باشد!

البته نا گفته نماند کانال ها و گروه های ضدانقلاب هم فرصت طلبانه و خبیثانه این پیام را به نام منتقدان برجام منتشر کرده اند. این در حالی است که این تهمت صدای مخالفان ظریف را هم درآورد.

به عنوان مثال مهدی محمدی که خود از دلواپسان برجام و یا بهتر بگوییم از منتقدان رییس دستگاه دیپلماسی است در واکنش به این امر در کانال تلگرامی خود نوشت:

"در یکی دو روز گذشته پیامی در محیط تلگرام گردش می کند که مضمون آن معرفی یکی از متهمان پرونده نفوذ رسانه ای به عنوان همسر دوم آقای ظریف است. کانال ها و گروه های ضدانقلاب هم فرصت طلبانه و خبیثانه این پیام را به نام منتقدان برجام منتشر کرده اند.

من نمی دانم منشا این خبر کجاست اما موثقا می دانم چنین خبری از اساس کذب و دامن زدن به آن تجاوز از مرزهای ایمان و اخلاق است. نوشتن این چند کلمه را لازم دانستم چرا که ما نه فقط در قبال آنچه می گوییم بلکه در قبال سخن نگفتن و دم فروبستن خویش نیز مسئولیم."

شایان ذکر است که پیش از این وزیر امورخارجه کشورمان همه تهمت زنندگان را به خدا واگذار کرده بود! اما با همه این تفاسیر باید هوشیار باشیم، چرا که دشمنان کشورمان از هر فرصت و ابزاری استفاده کزده تا به هر طریق ممکن اختلاف افکنی کنند. / راه دانا

30 اردیبهشت 1395