h حزب «اسرائیل خانه ما» و همکاری با دولت بنیامین نتانیاهو - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حزب «اسرائیل خانه ما» و همکاری با دولت بنیامین نتانیاهو,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حزب «اسرائیل خانه ما» و همکاری با دولت بنیامین نتانیاهو,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حزب «اسرائیل خانه ما» و همکاری با دولت بنیامین نتانیاهو

حزب «اسرائیل خانه ما» و همکاری با دولت بنیامین نتانیاهو

رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» مشارکت در کابینه جدید نخست‎وزیر رژیم صهیونیستی را منوط به تصویب قانون حکم اعدام برای فلسطینی‌هایی که به صهیونیست‌ها حمله می‎کنند، دانست.

حزب «اسرائیل خانه ما» و همکاری با دولت بنیامین نتانیاهو

رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» اعلام کرد که همکاری با دولت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تصویب قانون حکم «اعدام فلسطینی‌ها» بستگی دارد.

به گزارش وبگاه خبری «عرب 48» فلسطین، «آویگدور لیبرمن» امروز(چهارشنبه) در یک نشست خبری تاکید کرد که در صورت تحقق خواسته‌های اصلی حزبش، این آمادگی را دارد که وارد گفت‌وگوی جدی با دولت نتانیاهو شود.

لیبرمن با اشاره به پیشنهاد بنیامین نتانیاهو به وی برای تصدی وزارت جنگ اسرائیل اعلام کرد که در صورتی تصدی وزارت جنگ رژیم صهیونیستی را بر عهده می گیرد که دولت بنیامین نتانیاهو قانون اعدام فلسطینی‌هایی که به صهیونیست‌ها حمله می‌کنند، تصویب کند.

نتانیاهو در تلاش است تا با جذب احزاب مختلف در کابینه خود و پیوستن به ائتلاف لیکود، دولت متحد و یکپارچه‌ای را در راستای افزایش اشغالگری در کرانه باختری تشکیل دهد.

رئیس حزب «اسرائیل خانه ما» همچنین اعلام کرد که در صورتی با با دولت نتانیاهو ائتلاف تشکیل می‎دهد که تغییرات واقعی در سیاست امنیتی و اجرای اصلاحات در موضوع پذیرش پناهجویان و مهاجرت انجام بگیرد.

لیبرمن در ادامه از آمادگی احزاب برای تشکیل دولت یکپارچه در فلسطین اشغالی با مشارکت «اتحاد صهیونیست» به ریاست اسحاق هرتزوگ و حزب «اسرائیل خانه ما» خبر داد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعد از اظهارات و خواسته‌های آویگدور لیبرمن در کنفرانس مطبوعاتی طی تماس تلفنی با وی، او را برای شرکت در نشست ساعت چهار بعد از ظهر در دفتر خود دعوت کرد.

با این حال، اعضای ارشد حزب «لیکود» که تشکیل دهنده کابینه اسرائیل است، در نامه‌ای به «بنیامین نتانیاهو» رئیس این حزب و نخست وزیر رژیم به وی هشدار دادند که گفت‌وگوها با رهبر حزب «اتحاد صهیونیست» برای پیوستن به ائتلاف کابینه را ادامه ندهد.(جزئیات بیشتر).

آویگدور لیبرمن و حزبش از همه اسرائیلی‎ها و فلسطینی‎های ساکن اراضی اشغالی خواست تا در وفاداری به دولت رژیم صهیونیستی سوگند یاد کنند و در غیر این صورت باید اسرائیل را ترک کنند. / مشرق نیوز

30 اردیبهشت 1395