h ربودن 35 زن توسط گروهک تروریستی داعش - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ربودن 35 زن توسط گروهک تروریستی داعش,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ربودن 35 زن توسط گروهک تروریستی داعش,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ربودن 35 زن توسط گروهک تروریستی داعش

ربودن 35 زن توسط گروهک تروریستی داعش

منابع آگاه در استان نینوا امروز (چهارشنبه) اعلام کردند که عناصر گروهک تروریستی داعش 35 زن را در مرکز شهر موصل ربوده اند.

ربودن 35 زن توسط گروهک تروریستی داعش
داعش قرار است این 35 زن را به منظور جهاد نکاح در اختیار عناصر تروریستی خود قرار دهد. یک مقام آگاه در استان نینوا به پایگاه مرکزی خبر عراق، گفت: عناصر گروهک تروریستی داعش این 35 زن را به مکان نامعلومی انتقال داده اند. عناصر گروهک تروریستی داعش در روزهای گذشته نیز یک زن و 20 جوان عراقی را با ادعای روابط نامشروع سنگسار کرده بود.
گروهک تروریستی داعش از زمان اشغال شهر موصل در ژوئن (19خرداد) 2014 تاکنون٬ دست به جنایت های بسیاری علیه مردم این شهر زده و صدها نفر از اهالی شهر موصل را به اتهام های گوناگون به شکل های مختلف و هولناکی اعدام کرده است.
از سوی دیگر منابع عراقی اعلام کردند، نیروهای پیشمرگه کرد حمله گسترده بامداد امروز عناصر داعش در محور کسک واقع در غرب موصل را دفع کرده و 14 تروریست داعشی را به هلاکت رساندند. / راه دانا
29 اردیبهشت 1395