h فائزه هاشمی برای کشورهای اسلامی برنامه میچیند + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فائزه هاشمی برای کشورهای اسلامی برنامه میچیند + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فائزه هاشمی برای کشورهای اسلامی برنامه میچیند + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فائزه هاشمی برای کشورهای اسلامی برنامه میچیند + تصاویر

فائزه هاشمی برای کشورهای اسلامی برنامه میچیند + تصاویر

فائزه هاشمی برای کشورهای اسلامی برنامه میچیند + تصاویر

فائزه هاشمی رفسنجانی امروز در نشستی تخصصی که به دعوت حسن روحانی در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان " خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" برگزار شده بود، حضور پیدا کرد

به گزارش مشرق؛ امروز به دعوت مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نشستی تخصصی با عنوان "خاورمیانه و چشم انداز حکومت های مردم سالار" برگزار شد.

نکته عجیب این نشست حضور فائزه هاشمی دختر رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بود، که بعلاوه حضور در این نشست، اقدام به سخنرانی در این جلسه نیز کرده است.
گفتنی است فائزه هاشمی به عنوان یکی از عناصر فعال در فتنه 88 در روزهای ابتدایی فتنه به تهییج فتنه گران پرداخته و البته در سال 90 پس از اظهاراتی علیه مسوولان نظام توسط قوه قضائیه احضار شد. البته تعویق های مکرر در زمان اجرای دادگاه وی نیز باعث انتقاد افکار عمومی نسبت به این تاخیرها شده است.
اما موضوع قابل پیگیری آن است که چرا فائزه هاشمی که  از سوی افکار عمومی به عنوان یکی از همراهان فتنه 88 شناخته می شود، در یک نشست تخصصی آنهم با موضوع مهم انقلاب در کشورهای منطقه شرکت می کند؟
البته بدون تردید نمی توان به تاثیر حضور هاشمی رفسنجانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام بر روی حضور و رفت و آمد فرزندانش در اینگونه نشست ها بی اعتنا بود.
لعنت خدا بر فائزه و محسن هاشمی ...
22 آذر 1390