h اغلب فرمانداری‌‌های شهرستان‌های کشور در دست اصولگرایان است! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اغلب فرمانداری‌‌های شهرستان‌های کشور در دست اصولگرایان است!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اغلب فرمانداری‌‌های شهرستان‌های کشور در دست اصولگرایان است!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اغلب فرمانداری‌‌های شهرستان‌های کشور در دست اصولگرایان است!

اغلب فرمانداری‌‌های شهرستان‌های کشور در دست اصولگرایان است!

بدیهی است که فرمانداران بایستی نمایندگان دولت در هر شهر باشند و به نوعی قرائت کننده مشی کلی و کلان دولت در منطقه. اما گویی این مساله برای جریان افراطی پذیرفتنی نیست

اغلب فرمانداری‌‌های شهرستان‌های کشور در دست اصولگرایان است!

سایت سلام نو متصل به برخی نزدیکان دولت تدبیر و اُمید چنین می‌نویسد : شنیده‌ها حاکی از آن است که در جلسه معارفه یک فرد نزدیک به جبهه پایداری به عنوان فرماندار لامرد، نه تنها حامیان محلی جریان افراطی اقدام به برگزاری جشن و شادمانی کرده بودند بلکه فرماندار جدید هم که با فشار موسی موسوی، نماینده جبهه پایداری در مجلس به این منصب رسیده بود در جلسه معارفه خود با کنایه به حامیان روحانی گفت: «امروز پیروز ماراتن یکساله تعیین فرماندار لامرد، دکتر موسی موسوی نماینده لامرد است»(!)

بدیهی است که فرمانداران بایستی نمایندگان دولت در هر شهر باشند و به نوعی قرائت کننده مشی کلی و کلان دولت در منطقه. اما گویی این مساله برای جریان افراطی پذیرفتنی نیست و همانطور که ذکر آن رفت، آن را ماراتن و رقابتی برای خود می‌دانند که باید نیروهایشان را در آن مناصب بچینند که متاسفانه با توجه به ضعف وزارت کشور، در بسیاری از شهرهای کشور این اتفاق رخ داده است.

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند. عبدالرضا منصوری فرماندار جدید لامرد، معاون سیاسی استاندار فارس را هم اینگونه برای سخنرانی دعوت کرد و گفت:«از تنها بازمانده دولت احمدی نژاد در استانداری فارس میخواهیم جمع را به فیض برسانند.»

گفتنیست که در جلسه معارفه فرماندار این شهر، تعدادی از فعالین سیاسی شهر نیز دعوت شده بودند اما آنها تمام از اقلیت اصولگرای لامرد بودند و مسئولین ستاد روحانی در این شهر حتی به مراسم معارفه دعوت هم نشده بودند.

این وضعیت اسفبار مختص فقط لامرد نیست و در اغلب شهرستان‌های کشورمان هم وجود داشته باشد. استان فارس نیز از این نظر وضعیت بسیار نامناسبی را دارد.

22 اردیبهشت 1395