h صدا و سیما در تب و تاب رئیس جدید / سرافراز ، علی عسگری یا خجسته؟ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صدا و سیما در تب و تاب رئیس جدید / سرافراز ، علی عسگری یا خجسته؟,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صدا و سیما در تب و تاب رئیس جدید / سرافراز ، علی عسگری یا خجسته؟,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صدا و سیما در تب و تاب رئیس جدید / سرافراز ، علی عسگری یا خجسته؟

صدا و سیما در تب و تاب رئیس جدید / سرافراز ، علی عسگری یا خجسته؟

در حالی امروز خبر رفتن سرافراز از صدا و سیما پررنگ تر شده است که برخی کانال های خبری از درگیری های چند ماهه رئیس جدید با یکی از نهادهای امنیتی کشور خبر داده اند!

صدا و سیما در تب و تاب رئیس جدید / سرافراز ، علی عسگری یا خجسته؟

یکی از مهم ترین خبرهای امروز مربوط به دو خبری بود که در زیر مشاهده می‌کنید :

خبرگزاری بسیج : رفتن محمد سرافراز از صدا و سیما قطعی شد

تابناک:سرافراز با کارمندان دفترش رسماً خداحافظی و ساختمان شیشه‌ای جام جم را ترک کرد

از طرفی دیگر انتشار فیلمی از یک خانم به نام «شهرزاد میرقلی خان» که در اخرین لحظات خروج از کشور مدعی همکاری چندین ساله با شبکه پرس تی وی بوده و حواشی در خصوص حمایت سرافراز از خود عنوان میکند که باعث گسترده تر شدن ابعاد این ماجرا می‌شود.

البته سایت پایش که برای اولین بار خبر تغییرات در صداوسیما را منتشر کرد مدعی این بود که سرافراز به دلیل ابتلا به دیسک کمر از این سمت کناره گیری خواهد کرد و به جای آن علی عسگری جایگزین وی خواهد شد.

این در حالیست که یک کانال تلگرام که به طور دائم بر ضد جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند ادعا کرد که حسن خجسته از کارمندان با سابقه رادیو و تلویزیون و عضو هیات علمی دانشگاه صدا و سیما گزینه جدی برای ریاست بعدی بزرگترین رسانه عمومی کشور است.

21 اردیبهشت 1395