h کادرفنی فصل بعد استقلال؛ اسکوچیچ و فرهاد مجیدی! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کادرفنی فصل بعد استقلال؛ اسکوچیچ و فرهاد مجیدی!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کادرفنی فصل بعد استقلال؛ اسکوچیچ و فرهاد مجیدی!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کادرفنی فصل بعد استقلال؛ اسکوچیچ و فرهاد مجیدی!

کادرفنی فصل بعد استقلال؛ اسکوچیچ و فرهاد مجیدی!

کادرفنی فصل بعد استقلال؛ اسکوچیچ و فرهاد مجیدی!

461481

 داستان‌های نیمکت استقلال واقعا سرگیجه‌آور شده است. اگر این تیم تا یک‌هفته قبل دغدغه قهرمانی در لیگ برتر و برتری در داربی را داشت، حالا به مجموعه‌ای زخم‌خورده بدل شده است که احتمال از دست دادن قهرمانی هم بسیار زیاد است. اتفاقی که شاید به منزله پایان کار پرویز مظلومی در استقلال باشد. در واقع خود او هم می‌داند که جایگاهش آن‌قدر متزلزل شده که حتی احتمال داشت قبل از جدال با فولاد برکنار شود.

از سوی دیگر همه می‌دانند که اگر استقلال با همین شکل ادامه دهد نه‌تنها قهرمان لیگ‌برتر نمی‌شود، بلکه سهمیه آسیایی هم نمی‌گیرد و فینال جام‌حذفی را هم واگذار خواهد کرد. همه این عوامل یعنی لزوم تحول روی نیمکت برای فصل آینده؛ طرحی که هرگز منتفی نشده بود و بعد از شروع سال جدید اتفاقا پررنگ‌تر هم شده. بدیهی است که گزینه‌های زیادی برای هدایت استقلال مطرح شده و گمانه‌زنی‌های بسیاری را هم می‌شنویم که تشخیص دادن اصل از بازار گرمی را دشوار می‌کند.

براساس آخرین شنیده‌ها برخی از مدیران باشگاه استقلال همچنان طرح فصل قبل را دنبال می‌کنند. طرحی که به موجب آن دراگان اسکوچیچ کروات که هم‌اکنون سرمربی فولاد است و جمعه به مصاف استقلال می‌رود، فصل آینده مرد شماره یک نیمکت آبی‌پوشان شود و چهره محبوبی همچون فرهاد مجیدی نیز او را در سمت دستیار اول همراهی خواهد کرد؛ البته این مساله فعلا در حد شنیده‌هاست.

1 فروردین 1395