h انگلیسی ها با ادامه تظاهرات خواستار برکناری دیوید کامرون شدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

انگلیسی ها با ادامه تظاهرات خواستار برکناری دیوید کامرون شدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,انگلیسی ها با ادامه تظاهرات خواستار برکناری دیوید کامرون شدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,انگلیسی ها با ادامه تظاهرات خواستار برکناری دیوید کامرون شدند

انگلیسی ها با ادامه تظاهرات خواستار برکناری دیوید کامرون شدند

انگلیسی ها با ادامه تظاهرات خواستار برکناری دیوید کامرون شدند

13950121000740_PhotoAدر ادامه اعتراضات نسبت به دیوید کامرون و دولت انگلیس، مردم شهر لندن بار دیگر با برپایی تظاهرات،‌ استعفای نخست‌وزیر را خواستار شدند.

چند روز قبل بود که به دنبال جنجال بر سر دخالت و نقش‌آفرینی دیوید کامرون در پرونده «اسناد پاناما»، فشارهای زیادی به نخست‌وزیر انگلیس برای کناره‌گیری از قدرت اعمال شد.

معترضان انگلیسی با برپایی تظاهرات هزاران نفری بر لزوم استعفای نخست‌وزیر این کشور تاکید داشتند؛‌ تظاهراتی که در آن افراد مختلفی از قبیل هنرمندان انگلیسی هم در آن شرکت کردند.

در ادامه اعتراضات به دولت محافظه‌کار انگیس، بار دیگر تظاهراتی علیه دیوید کامرون برگزار شد که این تظاهرات این بار در اعتراض به سیاست‌های ریاضتی دولت برگزار شده است.

معترضان انگلیسی در لندن با در دست داشتن پلاکارهایی با این نوشته که «او باید برود»،‌ فریاد می‌زنند دیوید کامرون باید از نخست‌وزیری استعفا دهد.

 
29 فروردین 1395