h سندرز و کلینتون یکدیگر را زیر سؤال بردند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سندرز و کلینتون یکدیگر را زیر سؤال بردند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سندرز و کلینتون یکدیگر را زیر سؤال بردند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سندرز و کلینتون یکدیگر را زیر سؤال بردند

سندرز و کلینتون یکدیگر را زیر سؤال بردند

هیلاری کلینتون، نامزد دمکرات انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا و برنی سندرز، رقیب هم حزبی او، صبح جمعه در لحظات اولیه مناظره تلویزیونی خود، عقاید و دیدگاه های یکدیگر را به شدت زیر سوال بردند و یکدیگر را به انجام حمله ای حقه بازانه و فقدان قدرت تشخیص متهم کردند.

به گزارش ایرنا این مناظره درحال حاضر به طور مستقیم از شبکه سی.ان.ان پخش می شود. سندرز ضمن اذعان به عدم صلاحیت های کلینتون، گفت، او با گرفتن پول از وال استریت در قبال سخنرانی هایش، با حمایت از تهاجم آمریکا به عراق در مقام سناتوری و حمایت از تعاملات تجارت آزاد، قدرت تشخیص ضعیف خود را اثبات کرد.

سندر پرسید: آیا کلینتون از هوشمندی و تجربه رئیس جمهوری شدن برخوردار است؟ و سپس به سوال خود چنین پاسخ داد؛ البته، او این ویژگی ها را دارد اما، من در قدرت تشخیص او تردید دارم. کلینتون نیز در پاسخ گفت، این اتهامات برای حمله به 'باراک اوباما' به عنوان نامزدی که از وال استریت و کمیته های اقدام سیاسی پول جمع آوری کرد نیز استفاده شده بود.

وی گفت که این 'حمله ای حقه بازانه' است که وقتی هیچ مدرک و یا تاییدیه ای برای ارایه حمایت موسساتی که مورد حمله قرار می گیرند، وجود ندارد، برای ایجاد تردید و زیر سوال بردن استفاده می شود.

27 فروردین 1395