h ولیعهد سابق عربستان: تسلیحات بسیاری برای اشرار شرق ایران ارسال کردیم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

ولیعهد سابق عربستان: تسلیحات بسیاری برای اشرار شرق ایران ارسال کردیم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,ولیعهد سابق عربستان: تسلیحات بسیاری برای اشرار شرق ایران ارسال کردیم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,ولیعهد سابق عربستان: تسلیحات بسیاری برای اشرار شرق ایران ارسال کردیم

ولیعهد سابق عربستان: تسلیحات بسیاری برای اشرار شرق ایران ارسال کردیم

ولیعهد سابق عربستان: تسلیحات بسیاری برای اشرار شرق ایران ارسال کردیم

530791

ولیعهد سابق عربستان اذعان کرد این کشور در راستای منافع خود اقدام به تجهیز و تسلیح تروریست‌ها و اشرار در سیستان و بلوچستان ایران کرده است.

به گزارش فارس، «مقرن بن عبدالعزیز» ولیعهد سابق عربستان اذعان کرد این کشور از بیم خطری که نسبت به ایران دارد اقدام به تسلیح تروریست‌ها در استان سیستان و بلوچستان کرده است.

بر اساس گزارش روزنامه «الان» کویت، در خلال عیادت از شاهزاده عربستانی «عبدالرحمن بن عبدالعزیز آل سعود» در بیمارستان تخصصی «ملک فیصل» در ریاض، «ترکی بن ناصر بن عبد العزیز» دیگر شاهزاده عربستانی اعلام کرد «مقرن بن عبدالعزیز» از تجهیز و تسلیح گروه‌های مخالف در ایران ی توسط عربستان به علت منافع ریاض نگران است.

ترکی بن ناصر در ادامه به نقل از مقرن بن عبدالعزیز گفت: عربستان با هواپیماهای باربری نظامی از نوع « C-130» در پنج پرواز مخفیانه به فرودگاه «دالبندین» در ولایت بلوچستان پاکستان هم‌مرز با ایران ، حجم بسیار زیادی اسلحه برای گروه‌های معارض ایرانی فرستاده است.

وی افزود: اهوازی‌ها (معارضان موجود دراهواز) نیز در عملیاتی مشابه از طریق کویت تجهیز نظامی شدند و مقرن از پیامدهای برعکس این اقدامات علیه عربستان نگران است.

27 فروردین 1395