h جزئیاتی از شهادت کودک پنج روزه بحرینی + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

جزئیاتی از شهادت کودک پنج روزه بحرینی + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,جزئیاتی از شهادت کودک پنج روزه بحرینی + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,جزئیاتی از شهادت کودک پنج روزه بحرینی + عکس

جزئیاتی از شهادت کودک پنج روزه بحرینی + عکس

جزئیاتی از شهادت کودک پنج روزه بحرینی + عکس

" ساجده فیصل جواد" نوزاد پنج روزه بحرینی دیروز در حالی به واسطه استنشاق گاز اشکاور شلیک شده به داخل منزلشان به شهادت رسید که هنوز گواهی تولد برای وی صادر نشده بود.

به گزارش سایت اوباما به نقل از منابع بحرینی، در شصت و سومین سالروز جهانی بزرگداشت حقوق بشر، "ساجده فیصل جواد" نوزاد دختر 5 روزه بحرینی دیروز توسط نظامیان آل خلیفه، به واسطه شلیک گاز اشکاور به داخل خانه‌شان به شهادت رسید.

پدر ساجده از نظامیانی بوده که به خاطر عدم شلیک به مردم معترض در بحرین، توسط دستگاه آل خلیفه به زندان افتاده بود و دیروز هنگامی که از زندان آزاد شد، به وی خبر دادند که نوزاد وی کشته شده است.

اقوام این نوزاد 5 روزه عنوان کردند، وی در حالی به شهادت رسیده که هنوز گواهی تولد برای وی صادر نشده است.

گزارشها حاکیست که به واسطه اقدام نظامیان بحرینی در شلیک گلوله‌های گاز اشکاور به داخل منازل، این بار این گلوله در نزدیکی گهواره این کودک اصابت کرده و باعث کشته شدن وی شده است.

ساجده 5 روزه، پنجاه و چهارمین شهید بحرینی است که در اعتراضات مردمی علیه آل خلیفه به شهادت رسیده است و هشتمین شهیدی است که به خاطر گاز اشکاور جان خود را از دست داده است.

رژیم آل خلیفه، بواسطه حمایت صریح دولت آمریکا از دولت بحرین و به کمک سانسور شدید رسانه‌های بین‌المللی علیه سرکوب اعتراضات در بحرین، شیوه‌های دردناکی از سرکوب مردم بی دفاع را به نمایش گذاشته است.

21 آذر 1390