h خبر خوش برای کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

خبر خوش برای کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,خبر خوش برای کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,خبر خوش برای کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند

خبر خوش برای کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند

خبر خوش برای کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

حذف جرائم ورود به محدوده زوج و فرد کسانی که مجوز طرح ترافیک دارند

سردار سید تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی فارس گفت: در مراجعه تعدادی از شهروندان متوجه شدیم که متأسفانه برای برخی از دارندگان مجوز تردد در محدوده طرح ترافیک توسط دوربین‌های ثبت تخلف ورود به محدوده زوج و فرد جریمه صادر شده است.

وی افزود: پس از بررسی و با توجه به اینکه دارندگان مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک برای ورود به محدوده زوج و فرد نیز آزاد هستند دریافتیم که یک اشکال سیستمی در برخی از دوربین‌های محدوده زوج و فرد وجود دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به حذف این اشکال سیستمی و همچنین رفع مشکل گفت: پلیس در آرشیو خود جستجو کرده و جرائم مربوط به این مشکل را حذف کرده است.

وی به شهروندان توصیه کرد که در صورت امکان گزارشی از تخلفات راهنمایی و رانندگی خود اخذ کنند و در صورت آنکه در این گزارش چنین مواردی از ثبت تخلف وجود دارد به یکی از مناطق پلیس راهور مراجعه کنند تا این جرائم حذف شود.

انتهای پیام/

13 اسفند 1394