h رئیس کمیته خارجی سنای آمریکا:تحریم‌های جدید ایران و روسیه باید وضع شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رئیس کمیته خارجی سنای آمریکا:تحریم‌های جدید ایران و روسیه باید وضع شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رئیس کمیته خارجی سنای آمریکا:تحریم‌های جدید ایران و روسیه باید وضع شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رئیس کمیته خارجی سنای آمریکا:تحریم‌های جدید ایران و روسیه باید وضع شود

رئیس کمیته خارجی سنای آمریکا:تحریم‌های جدید ایران و روسیه باید وضع شود

رئیس کمیته خارجی سنای آمریکا:تحریم‌های جدید ایران و روسیه باید وضع شود

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا خواهان اعمال تحریم های بیشتر علیه روسیه و ایران شد

به نقل از سی ان ان، «اد رویس» رییس جمهوریخواه کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان، ضمن انتقاد شدید از سیاست دولت اوباما، بخشی از فاجعه کنونی سوریه را متوجه نبود یک استراتژی کارا در این کشور کرد.

وی در جلسه استماع کمیته روابط خارجی مدعی شد حملات روسیه علیه مواضع داعش نبوده، بلکه علیه مخالفان دولت سوریه متمرکز است که از جانب آمریکا و عربستان سعودی پشتیبانی می‌شوند.

رویس در ادامه ادعاهای خود افزود: آمریکا باید دخالت‌های ایران و روسیه را که بیشتر موجب بی‌ثباتی سوریه شده متوقف کند.

وی تاکید کرد که این امر می‌تواند با اعمال تحریم‌های سخت انجام گیرد. رویس همچنین تحریم علیه گروه حزب‌الله لبنان را که به گفته وی، نیروی نیابتی ایران است، خواستار شد.

در نشست کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان، اعضای جمهوریخواه و دمکرات بر لزوم واکنش‌ شدید در برابر اقدامات ایران و روسیه در سوریه تاکید کردند، به ادعای این نمایندگان، حملات روسیه در سوریه امنیت متحدان آمریکا و منافع ملی ایالات متحده را به مخاطره می‌اندازد./مهر

14 آبان 1394