h بیوه ملک فهد گوش شاهزاده های سعودی را برید!+تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بیوه ملک فهد گوش شاهزاده های سعودی را برید!+تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بیوه ملک فهد گوش شاهزاده های سعودی را برید!+تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بیوه ملک فهد گوش شاهزاده های سعودی را برید!+تصاویر

بیوه ملک فهد گوش شاهزاده های سعودی را برید!+تصاویر

بیوه ملک فهد گوش شاهزاده های سعودی را برید!+تصاویر

جانان هارب 68 ساله توانست پس از سپری کردن 12 سال در جلسات دادگاه، غرامتی 23 میلیون دلاری از خانواده پادشاه سابق سعودی ها "ملک فهد" دریافت کند

 جانان هارب زنی که همسر مخفی "ملک فهد" پادشاه اسبق عربستان سعودی بوده و توانست پس از سپری کردن چندین سال در جلسات مختلف دادگاه بیش از 15 میلیون پوند یا 23 میلیون دلار خسارت از فرزندان پادشاه دریافت کند.

فرزندان ملک فهد اولین بار در سال 2003 با ادعای این خانم مواجه شده بودند اما با وجود ارایه مدارک حاضر به پرداخت مبلغ درخواستی او نشدند. با این حال پس از گذشت 12 سال او موفق شد تا با رای نهایی دادگاه این مبلغ را دریافت کند.

خانم هارب مدعی شده است که در حال حاضر دو کتاب آماده انتشار در اختیار دارد که در آن ها رازهای  "ملک فهد" نوشته شده است.

هارب اصالتاً فلسطینی است و گفته که در سال 1968 با ملک فهد به صورت مخفیانه ازدواج کرد، او با این که در سال 1970 مجبور به ترک عربستان شد اما رابطه مخفیانه خود با پادشاه را هم چنان ادامه داد.

خانم هارب پیشتر در مصاحبه ای گفته بود که "این مبلغ پول برای آن ها هیچ و همانند هزینه خشک شویی هفتگی شان است، در صورتی که آن ها این پول را پرداخت نکنند تمام رازهایشان را برملا خواهم کرد"

13 آبان 1394