h شایعه ارسال پارازیت توسط سپاه تکذیب شد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شایعه ارسال پارازیت توسط سپاه تکذیب شد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شایعه ارسال پارازیت توسط سپاه تکذیب شد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شایعه ارسال پارازیت توسط سپاه تکذیب شد

شایعه ارسال پارازیت توسط سپاه تکذیب شد

شایعه ارسال پارازیت توسط سپاه تکذیب شد

جانشین سپاه انصارالحسین (ع) شهرستان گناوه گفت: شایعه پخش شده مبنی بر ارسال پارازیت توسط این نیرو روی گیرنده های ماهواره ای در شهرستان گناوه دروغ و واقعیت ندارد

سرهنگ عابدین عباسی روز چهارشنبه در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: شایعه هایی که درمحفل ها و فضاهای مجازی به این نهاد منتسب و رواج یافته به هیچ وجه واقعیت نداشته و مردم مطمئن باشند که سپاه هیچ گاه دنبال چنین کاری نبوده و نیست و این مطالب از سوی بدخواهان مطرح می شود.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی سپاه حفاظت از دستاوردها و ارزش های انقلاب اسلامی و مبارزه با فتنه و توطئه های دشمنان است، گفت: فرهنگ سازی در برابر برنامه های مخرب شبکه های ماهواره ای یکی از وظایف این نهاد است.

جانشین سپاه انصارالحسین (ع) گناوه گفت: نیروهای سپاه برخود واجب می دانند در برابر ترفندهای دشمنان از جمله جنگ نرم با روش های گوناگون بویژه فرهنگی و اجتماعی به مردم آگاهی ببخشند.

دستگاههای گیرنده ماهواره در برخی نقاط شهر گناوه مدتی است دچار پارازیت شده و حتی شبکه های استانی صدا و سیما نیز را با اختلال روبرو کرده است.

مردم این شهر به دلیل خطر و عوارض امواج پارازیت بر ماهواره ها ابراز نگرانی کردند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.

7 آبان 1394