h دانلود مستند عاشورا و فتنه 88 - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود مستند عاشورا و فتنه 88,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود مستند عاشورا و فتنه 88,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود مستند عاشورا و فتنه 88

دانلود مستند عاشورا و فتنه 88

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هنر ناب اسلامی ، در این مستند خبری ، پس از به تصویر کشیدن مقدمات و پیش گویی ها، فراخوان ها و اعلان های مخالفین جمهوری اسلامی در خارج از کشور پیرامون حرمت شکنی روز عاشورا - آن هم پس از اغتشاشات خرداد 88 ، 13 آبان ، 16 آذر و بی حرمتی به حضرت امام خمینی (ره) ، روز قدس و تشیع آقای منتظری در سال 88 - گوشه هایی از ساختار شکنی ها ، هتک حرمت ها و شعارهایی بر ضد جمهوری اسلامی ، اصل مترقی ولایت فقیه و ... توسط عده قلیلی از نیروهای ضد انقلاب به تصویر کشیده می شود. سپس با نمایش تصاویری مبهم از برخی بی حرمتی ها که نام برده نمی شود ، مانند حمله به نمازگزارن ظهر عاشورا توسط اغتشاش گران و توهین منزجر کننده به یک نیروی بسیجی حافظ امنیت و ...، یاد می شود و ذکر می گردد که در این روز 8 نفر از اغتشاش گران ، مردم و حافظان نظم کشته می شوند.

پس از این موضوع به حمایت افرادی از این حادثه اشاره می کند که برخی از آن ها عبارتند از : مریم رجوی ، سرکرده خونخوار گروهک تروریستی منافقین - عبدالمالک ریگی، سرکرده اشرار شرق کشور و قاتل مظلومان بسیار - اوباما ، رئیس جمهور حامی ترور آمریکا - ایهود باراک /ف وزیر جنگ رژیم منفور و جعلی صهیونیستی - مهدی کروبی ، یکی از سران خائن فتنه که این حرمت شکنان را عزاداران واقعی خواند - میرحسین موسوی ، یکی از سران فتنه که هتاکان و اغتشاشگران روز عاشورا را مردم خداجوی و حامیان اسلام و انقلاب خوانده بود و حامیان خارجی آنان و به اصطلاح اتاق فکر لندن نشین این حرکت شیطانی: بازرگان ، عبدالکریم سروش ، بهاء الله! مهاجرانی ، محسن کدیور و گنجی.

آن گاه این مستند به سراغ واکنش دندان شکن مردم در اعتراض به این اعمال خبیثانه پرداخته و حماسه نهم دی 88 را به تصویر می کشد و بیاناتی از رهبر معظم انقلاب در خصوص نمایش دستان قدرت الهی در خلق روز تاریخی 9 دی 88 و ماندگاری این روز را ارائه می نماید. در پایان نیز با موسیقی حماسی مستند را به پایان می رساند.

در این میان مطلب قابل توجه این مستند ، تأکید بر خواست عمومی حماسه سازان 9 دی مبنی بر محاکمه سران فتنه و مسببان حرمت شکنی عاشورا بود که متاسفانه پس از گذشت دو سال تاکنون تحقق نیافته و انتظار عمومی مردم انقلابی از دستگاه قضایی همین مطلب مهم است.

 
19 آذر 1390