h حال و روز ناخوش سینمای کشور/چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حال و روز ناخوش سینمای کشور/چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حال و روز ناخوش سینمای کشور/چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حال و روز ناخوش سینمای کشور/چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد

حال و روز ناخوش سینمای کشور/چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد

حال و روز ناخوش سینمای کشور/چکامه چمن ماه هم کشف حجاب کرد

بدنبال سریال دنباله دار کشف حجاب برخی بازیگران زن ایرانی گویی این بار نوبت به چکامه چمن ماه رسیده است. به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ بعد از فرار گلشیفته فراهانی به خارج از کشور و جنجال چند ساله اش گویی سریال کشف حجاب برخی بازیگران تمامی ندارد.

چند هفته پیش خبری در فضای مجازی دست به دست شد مبنی بر کشف حجاب بازیگر زن ایرانی در اینستاگرامش که این موضوع باعث شد تا پیج این بازیگر با هجمه کاربران برای صحت از این خبر روبرو شود که هنگام مواجه شدن با صفحه صدف طاهریان با تصاویری نامتعارف روبرو شدند که در شان بازیگران سینمای ما نبود.

این بار نیز نوبت به چکامه چمن ماه رسیده تا در صفحه اینستاگرام منتسب به این بازیگر با عکس هایی بی حجاب و نه در خور و شایسته یک بازیگر مسلمان ایرانی روبرو شویم. مردم این بار خیلی به بحث هک شدن صفحه اینستاگرام چمن ماه فکر نمی کنند چرا که در آخرین مورد از سریال کشف حجاب های بازیگران، این احتمال از بین رفت و توسط خود صدف طاهریان تأیید شد.

کشف حجاب چکامه چمن ماه
کشف حجاب چکامه چمن ماه
6 آبان 1394