h قاضی سراج : میزان اختلاس کرج، بسیار سنگین است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قاضی سراج : میزان اختلاس کرج، بسیار سنگین است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قاضی سراج : میزان اختلاس کرج، بسیار سنگین است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قاضی سراج : میزان اختلاس کرج، بسیار سنگین است

قاضی سراج : میزان اختلاس کرج، بسیار سنگین است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص آخرین وضع رسیدگی به پرونده اختلاس ۷۰ میلیاردی در کرج گفت: میزان اختلاس بسیار سنگین‌تر از این رقم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ناصر سراج در حاشیه مراسم قدردانی از اعضای سابق هیات منصفه دادگاه مطبوعات تهران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: این پرونده در خصوص معوقات بانکی مطرح شده و با وجود متواری شدن شخص خاطی این پرونده همچنان در حال بررسی است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور در ادامه در خصوص برگزاری نخستین جلسه هیات منصفه دادگاه مطبوعات تهران گفت: اولین جلسه در روز یکشنبه آینده برگزار خواهد شد و طبق ماده 40 قانون مطبوعات مراسم تحلیف نیز پس از ایراد سوگند، با حضور هیات حاکمه دادگاه برگزار خواهد شد.

سراج افزود: در استان تهران 21 عضو هیات منصفه و در استان ها اعضای هیات منصفه 14 نفر هستند که با توجه به برگزاری انتخابات در مهر گذشته، در حال حاضر در کل کشور 441 عضو هیات منصفه انتخاب شده است و ابلاغیه های لازم نیز از سوی رئیس قوه قضائیه برای آنها صادر و ارسال شده است.

5 آبان 1394