h رپرتاژ خبرگزاری وابسته به دولت برای یک مجرم فتنه‌گر + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رپرتاژ خبرگزاری وابسته به دولت برای یک مجرم فتنه‌گر + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رپرتاژ خبرگزاری وابسته به دولت برای یک مجرم فتنه‌گر + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رپرتاژ خبرگزاری وابسته به دولت برای یک مجرم فتنه‌گر + عکس

رپرتاژ خبرگزاری وابسته به دولت برای یک مجرم فتنه‌گر + عکس

رپرتاژ خبرگزاری وابسته به دولت برای یک مجرم فتنه‌گر + عکس ایسنا حتی علت دستگیری و محاکمه این فتنه‌گر را "اتهامات امنیتی" بیان می‌کند در شرایطی که پس از محاکمه متهم توسط مراجع قضایی، اتهامات وارده به وی جرم تلقی می‌شود و این اشتباهی نیست که سهوا رخ داده باشد.

به گزارش ظهور12 به نقل از دانا ؛ "علیرضا رجایی" در روز یکشنبه چهارم اردیبهشت ماه سال 1390 به دلیل «اقدام علیه امنیت ملی» بازداشت شد.

وی پیش از این در ماجرای فتنه سال 88 به دلیل حضور در بین فتنه‌گران دستگیر شد و قبل‌تر هم در سال 1379 به جرم "تلاش برای براندازی نظام" دستگیر شده بود.

اما خبر آزادی "علیرضا رجایی" صبح امروز توسط ایسنا منتشر شد.

حالا در پی انتشار این خبر این سوال به وجود آمده است که چرا ایسنا که یک خبرگزاری وابسته به دولت است این خبر را منشر می‌کند؟

ایسنا حتی علت دستگیری و محاکمه این فتنه‌گر را "اتهامات امنیتی" بیان می‌کند در شرایطی که پس از محاکمه متهم توسط مراجع قضایی، اتهامات وارده به وی جرم تلقی می‌شود و این اشتباهی نیست که سهوا رخ داده باشد.

این خبرگزاری وابسته به دولت همچنین، کسی را که قصد براندازی نظام را داشته است، یک فعال سیاسی می‌خواند که این هم در نوع خودش تعجب برانگیز است!

 
5 آبان 1394