h گلوله سرباز اسرائیلی جان ناموس مسلمان را گرفت! + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

گلوله سرباز اسرائیلی جان ناموس مسلمان را گرفت! + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,گلوله سرباز اسرائیلی جان ناموس مسلمان را گرفت! + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,گلوله سرباز اسرائیلی جان ناموس مسلمان را گرفت! + عکس

گلوله سرباز اسرائیلی جان ناموس مسلمان را گرفت! + عکس

گلوله سرباز اسرائیلی جان ناموس مسلمان را گرفت! + عکس

نظامیان صهیونیست ظهر امروز یکشنبه در نزدیکی ایست بازرسی در شهر الخلیل یک دختر فلسطینی را به بهانه اینکه قصد حمله به یک سرباز اسرائیلی را داشت به شهادت رساندند

به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، «لوبا السمری» سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک دختر جوان فلسطینی به ایست بازرسی نیروهای پلیس گارد مرزی در مجاورت حرم شریف ابراهیمی نزدیک شد و قصد حمله با چاقو به سمت نظامیان صهیونیست را داشت که این نظامیان نیز به سمت وی تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

با شهادت این دختر جوان فلسطینی، نظامیان صهیونیست از آغاز انتفاضه قدس در اول اکتبر (25 روز پیش ) تا کنون 58 فلسطینی را در کرانه باختری، قدس اشغالی و نوار غزه به شهادت رسانده اند.

انتفاضه قدس از اوایل اکتبر جاری (25 روز پیش) با اجرای عملیات شهادت طلبانه یک نوجوان فلسطینی به نام «مهند شفیق حلبی» (19 ساله) در شهر قدس اشغالی که به هلاکت دو صهیونیست و شهادت این جوان فلسطینی منجر شد، آغاز گشت.

3 آبان 1394