h صدف طاهریان در ایام محرم کشف حجاب کرد + تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

صدف طاهریان در ایام محرم کشف حجاب کرد + تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,صدف طاهریان در ایام محرم کشف حجاب کرد + تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,صدف طاهریان در ایام محرم کشف حجاب کرد + تصاویر

صدف طاهریان در ایام محرم کشف حجاب کرد + تصاویر

صدف طاهریان در ایام محرم کشف حجاب کرد + تصاویر
سینماژورنال: بعد از چهره هایی چون گلشیفته فراهانی و مینا لاکانی که با مهاجرت به آن سوی آبها و کشف حجاب پا در مسیری بی بازگشت گذاشتند حالا یک بازیگر ایرانی دیگر چنین مسیری را در پی گرفته است.
به گزارش سینماژورنال البته که این بازیگر زن نه چهره شناخته شده که بازیگری درجه دو است که مخاطبان عام سینما چنان که باید او را نمی شناسند.
این بازیگر صدف طاهریان نام دارد که اخیرا در صفحات اینستاگرام خود تصاویری غیرمتعارف از خود قرار داده و البته با قرار دادن ویدیویی تاکید کرده که صفحه اش هک نشده!!!
این بازيگر زن سينماى ايران كه بازى در فيلم هايى چون "سلام بر عشق” ،”پس كوچه هاى شمرون” و "عصر يخبندان” را در كارنامه دارد به ناگهان در صفحه اينستاگرام خود كشف حجاب كرد.
این بازیگر در تلفیلمهایی چون "موارد مشکوک”، "تلفن همراه” و "قرار بعدی همانجا” نیز بازی کرده و البته در نخستین سرمایه گذاری سینمایی بابک زنجانی یعنی درام به لحاظ ساختاری متقاطع "هیچ کجا هیج کس” هم ایفای نقش کرده بود!!!
تاکید بر اینکه کشف حجاب اتفاقی نبوده!!!
صدف طاهریان
در ساعت هاى اوليه كشف حجاب این بازیگر خيلى ها احساس ميكردند صفحه اش هك شده اما خودش با قرار دادن ويديويى در صفحه اينستاگرام خود تاييد كرد كه اين پست ها توسط وى گذاشته شده و هكى در كار نيست.
براساس شنيده ها طاهريان از ايران به دوبی مهاجرت كرده و پس از گلشيفته فراهانى و مينا لاكانى سومين بازيگر سينماى ايران به حساب مى آيد كه سرنوشت اينچنينى براى خود انتخاب كرده است.
نكته حائز اهميت تاسف اكثر كاربران صفحه اش از رخ دادن اين اتفاق در ايام محرم است.
29 مهر 1394