h هواپیمای تشریفاتی دولتی‌ها برای سفر خانوادگی به نیویورک+عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

هواپیمای تشریفاتی دولتی‌ها برای سفر خانوادگی به نیویورک+عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,هواپیمای تشریفاتی دولتی‌ها برای سفر خانوادگی به نیویورک+عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,هواپیمای تشریفاتی دولتی‌ها برای سفر خانوادگی به نیویورک+عکس

هواپیمای تشریفاتی دولتی‌ها برای سفر خانوادگی به نیویورک+عکس

هواپیمای تشریفاتی دولتی‌ها برای سفر خانوادگی به نیویورک+عکس

عکسی از یک جلسه رسمی دولت در نیویورک منتشر شده که در آن عکس همسر حسین فریدون برادر روحانی دیده می شود

به گزارش ظهور12 به نقل از دانا؛ دو هفته پیش، روحانی رئیس جمهور کشورمان همراه با هیئت همراه خود برای حضور در اجلاس سران کشورها راهی نیویورک شد.

در سفر رئیس جمهوری کشورمان به نیویورک، هیئتی نیز وی را همراهی می کرد و جمعی از مسئولین و مشاوران و خانواده ایشان به همراه رئیس جمهور در این سفر حضور داشتند.
این سفر که در جای خود حاشیه های زیادی داشت، همزمان با شهادت مظلومانه 464 نفر از حجاج ایرانی در اثر بی تدبیری سعودی‌ها در منا بود.
در ادامه این سفر روحانی قرار بود سفر خود را نیمه کاره رها کرده و به کشور باز گردد که این اتفاق نیفتاد از طرف دیگر ظریف نیز در نیویورک ماند و از همان چا پیگیر مسائل حجاج ایرانی شد.
حاشیه پررنگ این سفر که منجر به اعتراضات گسترده به هیئت ایرانی حاضر در نیویورک شد، دست دادن "اتفاقی" ظریف و اوباما رئیس جمهور آمریکا در راهروی سازمان ملل بود که البته رسانه‌های اصلاح طلب مدعی شدند این اتفاق به هنگام دستشویی رفتن اوباما و ظریف صورت گرفته است.
در ادامه این حاشیه ها عکسی از یک جلسه رسمی دولت در نیویورک منتشر شده که در آن عکس همسر حسین فریدون برادر روحانی دیده می شود.
حضور همسر فریدون در میان مسئولان کشوری در یکی از جلسات رسمی نیویورک در حالی که وی هیچ گونه مسئولیت سیاسی ندارد جای تأمل دارد.
برخی از کاربران فضای مجازی نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و این موضوع را با شعار خزانه خالی دولت در ابتدای روی کار آمدن دولت مقایسه کرده‌اند.
دولت در حالی که به بهانه خزانه خالی و مواجه با کسری بودجه در شرایط مختلفی دست به سوی جیب مردم آورده است و با افزایش قیمت حامل های انرژی برای چند بار متوالی، افزایش قیمت دلار و ... به دنبال جبران کسری بودجه خود بوده است، با ریخت و پاش ها در هزینه های خود موجب بی اعتمادی مردم به خود شده است.
البته روحانی در این سفر با هواپیمای ایرباس 340 جدید تشریفاتی که به تازگی خریداری شده  عازم نیویورک شد که این موضوع هم در نوع خود جالب توجه است.

تصویر هواپیمایی که روحانی با آن به نیویورک رفت در زیر قابل مشاهده است.

14 مهر 1394