h سایت مقام معظم رهبری پربیننده ترین سایت خاورمیانه - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

سایت مقام معظم رهبری پربیننده ترین سایت خاورمیانه,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,سایت مقام معظم رهبری پربیننده ترین سایت خاورمیانه,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,سایت مقام معظم رهبری پربیننده ترین سایت خاورمیانه

سایت مقام معظم رهبری پربیننده ترین سایت خاورمیانه

پانا نوشت: نتایج منتشر شده از سوی موسسه «پروفیل گروگپ» نشان می‏دهد که سایت اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران محبوب‌ترین و پربیننده‏ترین پایگاه اینترنتی در خاورمیانه محسوب می‏‌شود.

شبکه خبریN-TV در آلمان در ادامه این گزارش آورده است: بررسی‌های این موسسه اسرائیلی مویّد این واقعیت است که تارنمای آیت ا... خامنه‌ای به گونه ای پیشرو در درج مطالب، اخبار و گزارش‏ها عمل می‏کند که روزانه هزاران نفر علاقمند از سراسر جهان را به خود جلب می‏کند.

بر اساس این تحقیقات و با اتکاء به داده‌های پایگاه جستجوگر گوگل Google- از سایت رهبر جمهوری اسلامی ایران بعنوان تارنمایی نمونه یاد شده که حاوی مطالب و گزارش‏هایی با کیفیت بالا است.

این درحالی است که کمتر کسی در جهان به خواندن مطالب تارنماهای دیگر سیاستمداران اروپایی از خود علاقه نشان می‌دهد.

در این میان سایت اینترنتی «مرکل» صدراعظم آلمان در پایین‌ترین درجه استقبال قرار گفته است.

شبکه خبریN-TV در ادامه این خبر اذعان می‌کند که یکی از علل اصلی در موفقیت و محبوبیت پایگاه اینترنتی رهبر جمهوری اسلامی ایران تنوع زبانی آن است و دیگر بالا بودن کیفی مطالب مندرج در آن است که از سوی پایگاه اینترنتی ماشین جستجوگر «گوگل» هم تائید شده است. تحقیقات و بررسی‌های موسسه «پروفیل گروگپ» - Profile Group- برگرفته از تعداد مراجعه کنندگان به تارنماهای سیاستمداران جهان است.

در ادامه این خبر به تارنمای نخست وزیر رژیم صهیونیستی «نتانیاهو» اشاره شده است که تنها به سه زبان عبری، انگلیسی و روسی است و تنها مراجعه کنندگان آن طیف محدود اسرائیلی‌های رژیم صهیونیستی هستند.

16 آذر 1390