h رقابت شونه به شونه ژوله با حیایی + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رقابت شونه به شونه ژوله با حیایی + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رقابت شونه به شونه ژوله با حیایی + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رقابت شونه به شونه ژوله با حیایی + عکس

رقابت شونه به شونه ژوله با حیایی + عکس

رقابت شونه به شونه ژوله با حیایی + عکس نزدیک ترین رقابت "استندآپ کمدی (ایست خند)" برنامه خندوانه، بین امیر مهدی ژوله و امین حیایی شکل گرفته است. به گزارش عصر ایران، ژوله و حیایی در رقابتی بسیار نزدیک با یکدیگر هستند به طوری که تعداد آرایشان تقریباً مساوی است و ژوله تنها یک رأی بیشتر از حیایی دارد و این رأی البته هر لحظه تغییر می کند.
رقابت بسیار نزدیک بین امیر مهدی ژوله و امین حیایی (+تصویر)
امیر مهدی ژوله ، سردبیر پیشین نشریه "چلچراغ" و یکی از نویسندگان برنامه های طنز است. در کارنامه وی ، نوشتن آثاری مانند شب های برره، پاورچین، نقطه چین، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد دو هزار چهره، قهوه تلخ، در حاشیه و ... وجود دارد. امین حیایی هم در فیلم هایی مانند قلاده های طلا ، اخراجی های1 و 2 و 3 ، سن پطرزبورگ، ستاره ها ،زن زیادی، شارلاتان، کما، مهمان مامان، مزاحم، دست های آلوده و ... ایفای نقش کرده است. برای رأی دادن به یکی از این دو هنرمند ، می توانید با شماره گیری "#780*" به هر کدام که خواستید رأی بدهید.
29 شهریور 1394