h اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت!/عکس‌ - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت!/عکس‌,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت!/عکس‌,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت!/عکس‌

اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت!/عکس‌

اقدام مشکوک دانشگاه مازندران در به رسمیت شناختن فرقه ضاله بهائیت!/عکس‌

به نقل از بلاغ، دانشجویان جدیدالورود دانشگاه مازندران در هنگام ثبت نام خود مورد عجیبی را مشاهده کردند، در صفحه ثبت‌نام این دانشجویان در قسمت انتخاب مذهب نام فرقه ضاله بهایی آورده شد، که این اقدام مشکوک پیگیری مقامات قضایی را می‌طلبد.

در صورتی که طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران این فرقه به رسمیت شناخته نشده و حتی مراجع عظام تقلید نیز فتاوایی را در مورد معاشرت و حتی مقابله با افراد این فرقه گمراه اعلام داشتند. که مهم‌ترین فتوا مربوط به رهبر انقلاب است که در آن به وضوح در مورد موضع مومنان در مقابل این فرقه ضاله اشاره شده است که تصویر پاسخ استفتا را در زیر مشاهده می‌کنید.
و همچنین امام خمینی (ره) نیز در مورد این فرقه ضاله مواضعی را اتخاذ کردند که یکی از آنها به شرح زیر است: امام خمینی (ره) در پاسخ به استفتائات بازرگانان و اصناف قم مورخ 30 آذر 1341 فرمودند: ... استقلال مملکت و اقتصاد آن در معرض قبضه صهیونیست‌هاست که در ایران به حزب بهائی ظاهر شدند و مدتی نخواهد گذشت که با این سکوت مرگبار مسلمین، تمام اقتصاد این مملکت را با تأیید عمال خود قبضه کنند. (همان، ج1،ص108) بهائیان علاقه و روابط خاصی با دولت اسرائیل داشته و دارند و بر اساس همین علاقه با تجار یهودی نیز متحد هستند و در مبارزه علیه جمهوری اسلامی ایران، به‌صورت همگام عمل می‌کنند، پس از تشکیل دولت غاصب اسرائیل، سران جریان صهیونیسم، بهائیت را به‌عنوان دین به رسمیت شناختند و اجازه دادند تا نخستین معبد بهائیان به نام «مشرق الاذکار» در آنجا ساخته شود، بهائیان با سیستم‌های جاسوسی ارتباط تنگاتنگی داشتند و زمینه‌ساز حضور یهودیان صهیونیست در اسرائیل بودند. (سایه روشن بهائیت، کیهان، 133-135)
19 شهریور 1394