h قوچان نژاد عکس احمدی نژاد را در اینستاگرام منتشر کرد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

قوچان نژاد عکس احمدی نژاد را در اینستاگرام منتشر کرد + عکس,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,قوچان نژاد عکس احمدی نژاد را در اینستاگرام منتشر کرد + عکس,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,قوچان نژاد عکس احمدی نژاد را در اینستاگرام منتشر کرد + عکس

قوچان نژاد عکس احمدی نژاد را در اینستاگرام منتشر کرد + عکس

قوچان نژاد عکس احمدی نژاد را در اینستاگرام منتشر کرد + عکس
رضا قوچان‌نژاد نورنیا بازیکن فوتبال ایرانی-هلندی است.نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی (Gucci) است وی هم‌چنین سابقه عضویت در تیم زیر 19 ساله‌های هلند را در کارنامه دارد.
قوچان‌نژاد تک‌گل برتری تیم ملی ایران در برابر تیم ملی کره جنوبی را در 28 خرداد 1392 وارد دروازه کره جنوبی کرد و باعث صعود ایران به جام جهانی 2014 برزیل شد. اخیرا قوچان زاده در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد که بسیار خبر ساز شد. این عکس که با رئیس جمهور پیشین گرفته شد حاوی متنی به شرح زیر بود: "ایشالا به زودی برمی‌گردم. مرسی به خاطر مسیجا و عکسای قشنگی که می‌فرستین. به امید دیدار #ایران!"
عکس قوچان نژاد با رئیس جمهور پیشین + اینستاپست
  این عکس که در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرد، کامنت ها و نظرات گوناگون کاربران را به همراه داشت که در این بین برخی حتی به توهین های زشت پرداخته بودند. در پی این جریان گوچی در پست دیگری نوشت، منظور وی از پست قبلی تلاش و تمرینات بی وقفه اش برای بازگشت به زمین فوتبال است.
12 شهریور 1394