h کلید استانداری فارس به یکی از نویسندگان نامه «جام زهر» رسید! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کلید استانداری فارس به یکی از نویسندگان نامه «جام زهر» رسید!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کلید استانداری فارس به یکی از نویسندگان نامه «جام زهر» رسید!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کلید استانداری فارس به یکی از نویسندگان نامه «جام زهر» رسید!

کلید استانداری فارس به یکی از نویسندگان نامه «جام زهر» رسید!

سید محمدعلی افشانی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش در دوران اصلاحات به عنوان استاندار جدید فارس منصوب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از شیرازه، استاندار جدید فارس منصوب شد. به گفته یک منبع آگاه، پس از گذشت 2 هفته از استعفای محمد احمدی و سرپرستی خلیل رضائیان، نماینده جدید ارشد دولت اعتدال در فارس امروز معرفی می شود.

سید محمدعلی افشانی اهل استان کهگیلویه و بویراحمد، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش ایران در دولت اصلاحات و معاون عمرانی اسبق استانداری خوزستان به عنوان استاندار جدید فارس منصوب شده است. او در سال 82 در حمایت از متحصنین مجلس ششم از مقام خود استعفا کرد.

افشانی همچنین در هشتم خردادماه سال 84 نشان دولتی «درجه دوم سازندگی‌» از دستان رئیس دولت اصلاحات گرفت. او در سال 92 اخیرا استانداری خوزستان بود اما مقتدایی استاندار خوزستان شد. گفتنی است طی روزهای گذشته درمورد گزینه جایگزین استاندار مستعفی، گمانه زنی های زیادی می شد و اسامی از قبیل مهندس تبادار، رضائیان، کریمی و حق شناس در رسانه ها و محافل سیاسی فارس بر سر زبان ها بود.

21 تیر 1394