h علی دایی مربی ملوان می شود - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی دایی مربی ملوان می شود,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی دایی مربی ملوان می شود,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی دایی مربی ملوان می شود

علی دایی مربی ملوان می شود

علی دایی به عنوان سرمربی ملوان انتخاب می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی، بنا بر گفته‌ها داریوش بهشتی مالک ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان در جلسه‌ای موافقت علی دایی را برای حضور روی نیمکت این تیم به عنوان سرمربی برای فصل جدید لیگ برتر گرفته است.
گفته می‌شود به‌زودی باشگاه ملوان معارفه رسمی علی دایی را انجام می‌دهد.
گفتنی است، در حالی که باشگاه ملوان با داشتن مالک جدید به‌زودی سرمربی این تیم را معرفی می‌کند، تیم داماش گیلان کماکان درگیر اما و اگرهای بی‌حاصل است.
حدود ۴۰ روز به آغاز رقابت‌های لیگ دسته نخست فوتبال کشور باقی مانده و همچنان وضعیت باشگاه داماش گیلان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و با وجود صحبت‌هایی که در زمینه واگذاری این تیم در هفته‌های اخیر مطرح شده اما تکلیف این تیم گیلانی مشخص نیست.
هواداران باشگاه داماش گیلان نیز در نامه‌ای سرگشاده از محمدباقر نوبخت سخنگو و معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور خواستار برطرف شدن مشکلات باشگاه داماش شدند.
گیلان دو تیم لیگ برتری داشت که داماش به دلایلی از ادامه همراهی با لیگ برتر باز ماند و به دسته یک سقوط کرد و اکنون ملوان تنها تیم لیگ برتری این استان است.
13 تیر 1394