h پزشک قانونی علت مرگ زائران عربستانی را مشخص کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

پزشک قانونی علت مرگ زائران عربستانی را مشخص کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,پزشک قانونی علت مرگ زائران عربستانی را مشخص کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,پزشک قانونی علت مرگ زائران عربستانی را مشخص کرد

پزشک قانونی علت مرگ زائران عربستانی را مشخص کرد

پزشک قانونی علت مرگ زائران عربستانی را مشخص کرد
دادستان عمومی و انقلاب مشهد با بیان اینکه نتیجه نهایی آزمایشات پزشکی قانونی در باره علت فوت زائران عربستانی را مشخص کرد، گفت: علت مسمومیت و فوت زائران عربستانی گاز متصاعد شده از قرص برنج بوده است.
به گزارش مشرق، غلامعلی صادقی دادستان عمومی و انقلاب مشهددرباره علت مسمومیت و فوت زائران عربستانی در یکی از هتل های مشهد در خرداد امسال اظهار کرد: پزشکی قانونی نظر قطعی خود را اعلام کرد و علت مسمومیت و مرگ زائران عربستانی در مشهد مشخص شد. وی افزود: استنباط  بازپرس پرونده با نظر پزشکی قانونی یکی بوده و نمونه های آزمایشگاهی نیز استنباط  قاضی را تایید کرد. صادقی گفت: علت فوت زائران عربستانی استنشاق گاز متصاعد شده از قرص های برنج بوده و بقیه احتمالات و حرف‌ها بر اساس قرائن در صحنه و جواب آزمایشات دیگر منتفی است. در تاریخ 17 خرداد ماه چهار زائر عربستانی که از شهر دمام عربستان به مشهد مقدس رفته بودند به‌دلیل مسمومیت گاز قرص برنج جان خود را از دست دادند. همچنین برخی از زائران هم دچار مسمومیت و در بیمارستان مشهد مداوا شدند.
13 تیر 1394