h بیانیه منتسب به 175 خانواده شهید ساختگی است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بیانیه منتسب به 175 خانواده شهید ساختگی است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بیانیه منتسب به 175 خانواده شهید ساختگی است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بیانیه منتسب به 175 خانواده شهید ساختگی است

بیانیه منتسب به 175 خانواده شهید ساختگی است

بیانیه منتسب به 175 خانواده شهید ساختگی است

فرزند شهید علیرضایی گفت:بنده معتقدم که تفحص این 275 شهید، مخصوصا 175 شهید غواص که با دست بسته پیدا شده‌اند در این مقطع از زمان حرف‌های زیادی را برای ملت و دولت‌مردان ما دارد و آن اینکه با دست بسته زنده به گور شدیم اما ذلت نپذیرفتیم و سازش نکردیم.

به گزارش ظهور12 به نقل از  آرمان کرمان، در پی انتشار خبری مبنی بر بیانیه جمعی از خانواده‌های شهدا در اعتراض به سوءاستفاده از مراسم تشییع شهدا به سراغ روح الله علیرضایی ماهانی فرزند شهید اکبر علیرضایی رفته و از چرایی بیانیه از او سئوال کردم.

خودتان را معرفی نمائید؟ روح‌الله علیرضایی ماهانی فرزند شهید اکبر علیرضایی ساکن ماهان، کارمند استانداری کرمان و به کسوت مداحی اهل بیت نیز مفتخرم و همچنین مسئول هیئت محبین اهل بیت رزمندگان اسلام فعالیت و درعرصه فرهنگی یکی از فعالان شهر ماهان هستم.

درمورد این بیانیه توضیح دهید؟ بنده امروز صبح از طریق چند نفر از دوستان مطلع شدم که چنین بیانیه‌ای با امضای 175 نفر از خانواده معظم شهدا بر روی تعدای از سایت‌ها قرار گرفته که اسم بنده هم بدون اطلاع حقیر جزو امضاء کنندگان این بیانیه بود که خبر منتشر شده با امضاء بنده در برخی رسانه ها ساختگی و کذب محض است و حق قانونی خودم می‌دانم تا در این زمینه پیگیری کنیم.

نظر شخصی خودتان را بیان نمایید بنده معتقدم که تفحص این 275 شهید، مخصوصا 175 شهید غواص که با دست بسته پیدا شده‌اند در این مقطع از زمان حرف‌های زیادی را برای ملت و دولت‌مردان ما دارد و آن اینکه با دست بسته زنده به گور شدیم اما ذلت نپذیرفتیم و سازش نکردیم. همچنین اعتقاد راسخ دارم که فصل‌الخطاب همه ما مخصوصا مسئولین نظام، رهنمودها و منویات مدبرانه و دلسوزانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای است که بارها در بیاناتشان هم پشتیبانی خود را و هم تذکرات لازم را به تیم مذاکره کننده داده است.

درپایان صحبتی اگر دارید بفرمائید. بنده عرض می‌کنم که خبری که منتشر شده با ارقام مختلف و متفاوت امضا کنندگان بر روی برخی سایت‌ها قرار گرفته است که این خود جای تامل بیشتری دارد.

29 خرداد 1394