h علی ضیاء مجبور به تغییر دکور شد +تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

علی ضیاء مجبور به تغییر دکور شد +تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,علی ضیاء مجبور به تغییر دکور شد +تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,علی ضیاء مجبور به تغییر دکور شد +تصاویر

علی ضیاء مجبور به تغییر دکور شد +تصاویر

علی ضیاء مجبور به تغییر دکور شد +تصاویر
«هفت راه» نوشت: هفته گذشته با انتشار عکس‌هایی  به شباهت عجیب دکور برنامه‌ی «امشب»، برنامه‌ی گفتگومحور جدید شبکه اول سیما با اجرای سید علی ضیا به دکور یکی از کنسرتهای ادل، خواننده انگلیسی اشاره کردیم.
پس از انتشار این خبر و بازتاب کپی‌کاری این برنامه حتی در دکور، در رسانه‌های مختلف فضل الله شریعت پناهی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما در گفت‌‌‌وگو با تسنیم سعی کرد به حاشیه ها پایان دهد.
شریعت پناهی درخصوص دکور برنامه «امشب» گفت: درباره دکور «امشب» هم حرف و حدیث بسیاری است. خیلی‌ها از ساختارهای برنامه‌ها نیز می تواند کپی برنامه‌های پخش شده از ماهواره ها باشد. ضمن اینکه دکور یک برنامه تلویزیونی با یک برنامه موسیقی فرق دارد و ما این‌ انتقادات را می‌شنویم و در جهت مرتفع کردن سوء تفاهم گام برمی‌داریم. اما من شباهتی در آن نمی‌بینم چون ایرادی نمی‌بینم. اگر چیزی در جایی خوب است اگر در جای دیگری هم استفاده شود مشکلی هم ندارد.
شریعت پناهی اضافه کرد: در این کنسرت از آباژورهای مختلفی استفاده کردند که در جایی منظم و در جای دیگری غیر منظم بوده و نیز در جایی با تعداد کمتر و در جایی با تعداد بیشتر. در ضمن هارمونی هم که در رنگهای آباژور استفاده کرده با طرح‌ها و رنگهایی که به کار رفته است با دکور برنامه «امشب» متفاوت است.
پس از این توجیه عجیب شریعت‌پناهی اما محمدرضا ماندگاران تهیه‌کننده این برنامه نیز در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در مورد دکور برنامه و حرف و حدیث‌های پیرامون آن گفت: «برای ساختن هر برناه‌ای برنامه‌سازان به چند طراح دکور سفارش‌ کار می‌دهند و پس از تائید‌هایی یکی از آن‌ها را اجرا می‌کنند ما هم برای استفاده از هارمونی درست رنگ‌ها از آباژورها لامپ‌های قدیمی تعبیه شده که نشان دهنده‌ی حرکت از سنت به مدرنیته و بازگشت به سنت است.»
او همچنین با طعنه به رسانه‌ها به دلیل اشاره به این کپی‌کاری گفته بود: «از آنجایی که بحث رنگ در برنامه‌های شبانه امر مهمی است از آباژورهایی استفاده نکردیم و بعداً متوجه شدیم در یکی از کنسرت‌های خارجی از آباژور البته هارمونی رنگ متفاوت و متنوع بیشتر نسبت به ما کار شده است که شیطنت بعضی از رسانه‌ها این موضوع را برجسته کرد. اصل دکور ما استیج و کف آن است اما، با این حال ما روی دکور «امشب» اصلاحاتی را خواهیم انجام داد.»
پس از این گفتگوی ماندگاران هم برنامه‌ی «امشب» از شب گذشته با اندکی تغییر در دکور روانه آنتن شد تا شاید این تغییر دکور پایانی باشد بر حاشیه‌های این برنامه. دکور جدید این برنامه را در زیر می‌بینید:
12 خرداد 1394