h مردم خواستار "رفع موانع تولید" برای حل مشکلات اقتصادی شدند - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مردم خواستار رفع موانع تولید برای حل مشکلات اقتصادی شدند,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مردم خواستار رفع موانع تولید برای حل مشکلات اقتصادی شدند,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مردم خواستار رفع موانع تولید برای حل مشکلات اقتصادی شدند

مردم خواستار "رفع موانع تولید" برای حل مشکلات اقتصادی شدند

مردم خواستار

برنامه پایش یکشنبه شب در سوال نظرسنجی خود پرسید: برای حل مشکلات اقتصادی کشور کدام راه باید در اولویت کارهای دولت باشد؟ ۱- رفع موانع تولید و کسب و کار، ۲- رفع تحریم‌ها، که ۶۸ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی "رفع موانع تولید" را "بر رفع تحریم" اولویت دادند.

به گزارش ظهور12 به نقل از دانا ؛ برنامه پایش یکشنبه شب در سوال نظرسنجی خود پرسید: برای حل مشکلات اقتصادی کشور کدام راه باید در اولویت کارهای دولت باشد؟ ۱- رفع موانع تولید و کسب و کار، ۲- رفع تحریم‌ها، که ۶۸ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی "رفع موانع تولید" را "بر رفع تحریم" اولویت دادند.

این برنامه به عنوان پادمان حمایت رسانه ملی از کار و سرمایه ایرانی، محصول گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که درهربرنامه یک مسئول یا اقتصاددان و نیز یک کارآفرین نمونه ملی به عنوان مهمان در برنامه حضور دارند.

این در حالی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز ششم خرداد ماه در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کلید حل مشکلات داخلی کشور اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید است، از تصویب قانون رفع موانع تولید در مجلس قدردانی کردند و افزودند: اگر ما تولید را تقویت و از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم علاوه بر حل مشکلات داخلی، حل مسائل بیرونی همچون موضوع هست ای نیز آسان خواهد شد.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین فرمودند: برای موضوع هسته ای راه حل هایی وجود دارد که همه آنها منوط به تکیه بر ظرفیت های داخلی و تقویت تولید است.

11 خرداد 1394