h دعوت از دانشجویان دیگرکشورها برای هدف قرار دادن منافع انگلیس در کشورشان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دعوت از دانشجویان دیگرکشورها برای هدف قرار دادن منافع انگلیس در کشورشان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دعوت از دانشجویان دیگرکشورها برای هدف قرار دادن منافع انگلیس در کشورشان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دعوت از دانشجویان دیگرکشورها برای هدف قرار دادن منافع انگلیس در کشورشان

دعوت از دانشجویان دیگرکشورها برای هدف قرار دادن منافع انگلیس در کشورشان

خبرنامه دانشجویان ایران: دانشجویان دانشگاه‌های ایران با صدور نامه‌ای خطاب به دانشگاهیان جهان اعلام داشتند که در حمایت از ۹۹ درصدی‌های جهان و در ضدیت با سیاست‌های مستکبرین سفارت انگلیس در تهران را به تصرف خود درآوردند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور با صدور نامه‌ای خطاب به دانشگاهیان جهان اعلام کردند که «ما دانشجویان تسخیرکننده سفارت انگلیس در تهران به صراحت اعلام می‌کنیم که پای این تصمیم تاریخی خود ایستاده‌ایم و همچون پدران خود، انگلیس را نیز تحقیر و پشیمان خواهیم کرد.»

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

از: انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های ایران به: اساتید و دانشجویان دانشگاه های: آمریکا، انگلیس، فرانسه، ایتالیا، آلمان، ترکیه، یونان، مصر، ژاپن، پاکستان، افغانستان، فلسطین، مالزی، عراق، عربستان، سوریه، اردن، یمن، بحرین، قطر، عمان، امارت متحده عربی، مراکش و .....

سلام

ضرب المثل عبرت‌آمیزی در زبان فارسی وجود دارد که می‌گوید: “درد دندان پوسیده را تحمل نکن، از ریشه بکش!” این به عنوان مثالی است در خصوص وضعیت فعلی نظام سرمایه‌داری و دولت‌های برآمده از آن.

امروز تاریخ بشریت در نقطه عطفی قرار دارند که از انقلاب اسلامی ایران نشأت گرفته و به بیداری اسلامی منجر شد و هم اکنون با نام بیداری جهانی در تمام نقاط دنیا تسری پیدا کرده است و این مایه بسی خوشبختی برای همه ماست که در دورانی به سر می‌بریم که حق تعیین سرنوشت کشور و جهان پیرامون خودمان را پیدا کرده و می‌توانیم آنطور که خود می‌اندیشیم و خود می‌خواهیم، زندگی کنیم نه آنکه اقلیت یک درصدی اشراف زاده‌ها تعیین می‌کنند.

تا به حال می‌گفتند که سرنوشت جوامع بشری نه در اجتماعات عمومی و بلکه در اطاق جلسات چند 10 نفره تعیین تکلیف می‌شود. اما اگر نگاه‌مان را بنا بر واقعیت تنظیم کنیم، می‌بینیم که این بار این اجتماعات اعتراض آمیز عمومی هستند که سرنوشت جوامع و جهان را عوض می‌کنند و دیکتاتورهای یک درصدی قائم بر نظام لیبرال دموکراسی و سرمایه‌داری را یکی پس از دیگری به زیر می‌کشند.

اینکه امروز صدای اعتراض به کاخ نشینان استکبار از میدان لولو بحرین و التحریر مصر به وال استریت آمریکا کشیده شده، نشان از همگرایی و همصدایی جمعیت 99 درصد جهان بر علیه 1 درصد ظالم و دروغگو و تروریست است.

اساتید و دانشجویان گرامی

نیک می‌دانید که ساحت علم به جهت اینکه در جهت کسب حقایق است، بسیار مقدس است و جسارت و گستاخی به آن امری نابخشودنی و غیر قابل گذشت است که نفرت هر نخبه دانشگاهی را از عاملان آن بر می‌انگیزد. در طول 2 سال گذشته، گروهک‌های تروریستی تحت حمایت دولت انگلیس و آمریکا، سه تن از دانشمندان هسته‌ای کشور ما را به نام های پروفسور مسعود علیمحمدی، پروفسور مجید شهریاری و مهندس داریوش رضایی نژاد به بهانه اینکه چرا شما دانش هسته‌ای دارید، به فجیع‌ترین شکل ممکن ترور کرده و شهید کردند و این در شرایطی است که همین دولت‌های سرمایه سالار از انرژی پاک و صلح آمیز هسته‌ای، صدها کلاهک هسته‌ای و بمب اتمی ساخته و بالاتر از آن در جنگ جهانی دوم بر علیه مردم ژاپن آن هم پس از تسلیم دولت ژاپن، این بمب خانمان سوز اتمی را آزمایش کردند. یعنی تنها مجرمین اتمی جهان، مدعی بازرسی اتمی از کشورهای دارای انرژی صلح آمیز هسته‌ای هستند و خنده‌دارتر از این دیگر چیست؟!

اساتید عزیز و دانشجویان گرامی

مطمئنا همانطور که علم به ما می‌آموزد، عالم و دانشمند نمی‌تواند نسبت به وقایع واقعی پیرامون خود بی‌تفاوت باشد؛ لازم است که در این وجیزه کوتاه، دست مریزادی به دانشجویان دانشگاه برکلی آمریکا بگوییم که شجاعانه در مقابل وحشی‌گریهای پلیس ایستادند و گاز فلفل را استشمام کردند و چشمهایشان سوخت اما ظلم را تحمل نکردند و فریاد سر دادند.

این خود گویای آن است که "دهکده جهانی" شکل گرفته است منتها دهکده‌ای که دارد کدخداهای "خودخوانده" خود را به زباله‌دان تاریخ می‌فرستد. در ایران نیز که خود اول پرچمدار مبارزه با ظالمان و مستکبران و سرمایه سالاران بوده و هست، 32 سال پیش پدران ما جسورانه و هوشیارانه ساختمان جاسوسخانه و نه سفارت آمریکا را تسخیر کردند و به قول کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا: "آمریکا را تحقیر کردند".

اما این پایان کار نبود و اهداف کثیف و ضد مردمی آمریکا و انگلیس این بار از کانال جاسوسخانه و نه سفارتخانه انگلیس دنبال شد و ترورها و کشتارهای خیابانی مردم در سال 1981 و همچنین دخالت در امور داخلی کشور ما را در پی داشت و مرتباً جنبش دانشجویی ایران هشدارهای جدی به سران دولت بریتانیا داد که کاری نکنند که ماجرای 13 آبان را برای شما هم تکرار کنیم. اما انگلیس گستاخ‌تر و کودن‌تر از آن بود که این هشدارها را جدی بگیرد و سرانجام در روز ۳ دسامبر ۲۰۱۱ (چند روز پیش) در سالگرد ترور شهید پروفسور شهریاری، ما شاگردان و هم فکرانش لانه روباه پیر و مکار را اشغال کردیم و اکنون نیز با افتخار و بلند فریاد می‌کنیم که "انگلیس و آمریکا با هم هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند!"

اساتید عزیز و دانشجویان گرامی

ما دانشجویان تسخیر کننده سفارت انگلیس در تهران به صراحت اعلام می‌کنیم که پای این تصمیم تاریخی خود ایستاده‌ایم و همچون پدران خود، انگلیس را نیز تحقیر و پشیمان خواهیم کرد.

دولت بریتانیای صغیر به مدت 80 سال نفت کشور ما را با نسبت 90 به 10 به نفع خودش به تاراج برد، در سال 1941 ایران را اشغال کرد، قحطی به مردم ما را در کشور غنی خودمان تحمیل کرد که یک سوم مردم این سرزمین از گرسنگی تلف شدند، در سال 1953 در ایران کودتای نظامی برپا کرد و نمونه‌های این استعمار در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دیگر نیز ادامه دارد و فقط شکل و فرم آن تغییر یافته است.

هر کجای جهان فتنه و آشوب و یا جنگی برپاست، پای این روباه پیر و آن هم پیاله همیشگی‌اش یعنی شیطان بزرگ در میان است. بزرگترین مشکلات و بدبختی‌های جهان امروز از زیاده خواهی و جهانخواری این 2 ظالم پلید و جنایتکار است.

ما دانشجویان تسخیر کننده سفارت انگلیس رسماً از همه روشنفکران و حقیقت طلبان و دانشجویان دانشگاه‌ها در هر نقطه‌ای از جهان هستند دعوت می‌کنیم که منافع دولت انگلیس را در کشور خودشان مورد هدف قرار دهند و نگذارند بیش از این، این انگل جهانی خون زنان و کودکان کشورهای خود را در شیشه کرده و برج‌های لندن و نیویورک را بالا ببرند. ما صریحا اعلام می‌کنیم که از هر حرکتی بر ضد دولت‌های انگلیس و آمریکا و سگ نگهبانشان در فلسطین اشغالی حمایت می‌کنیم و آمادگی خود را برای آموزش دانشجویان و انتقال تجربه به ایشان اعلام می‌کنیم.

اساتید گرامی و دانشجویان محترم

بدانید که بنای جمهوری اسلامی ایران بر یاری و دادرسی حق مظلوم و مقابله با ظالم گذارده شده و ما معتقدیم که زمین میراث مستضعفان جهان است و در جای جای جهان هر حرکتی که ضد این غدد سرطانی و خونخوار شکل گیرد، بدانید که اول حامی آن هستیم و تا آخرین قطره خون همچنان که پدرانمان ایستادند می‌ایستیم و تا اندیشه راستین سالار شهیدان زنده بماند که "مرگ با عزت را بر زندگی با ذلت در مقابل این جنایتکاران ترجیح می‌دهیم"

13 آذر 1390