h عکس های مردم نکا در شوک قتل فجیع زن دارابکلایی - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عکس های مردم نکا در شوک قتل فجیع زن دارابکلایی,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عکس های مردم نکا در شوک قتل فجیع زن دارابکلایی,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عکس های مردم نکا در شوک قتل فجیع زن دارابکلایی

عکس های مردم نکا در شوک قتل فجیع زن دارابکلایی

عکس های مردم نکا در شوک قتل فجیع زن دارابکلایی جسد زن دارابکلایی که از ۱۵ روز قبل  توسط افراد ناشناس ربوده شده بود در جنگل های نکا کشف شده است.

به گزارش جوان ایرانی ؛ در پی ربوده شدن زن جوان در میاندرود که از  ۹ اردیبهشت ما توسط افراد ناشناس  از مسیر جاده  میاندرود نکا سه راهی اسلام  آباد ربوده شده بود جسد این زن در مسیر فرعی روستاهای سکیله درویشان نکا کشف شد

زن جوانی به نام خدیجه رمضانی ، چهارشنبه ۹ اردیبهشت به قصد مراجعه به دندانپزشکی در ساری از سه راه اسلام آباد سوار بر خودروی پرایدی که در مسیر میاندرود ساری مسافرکشی می کرد می شود که خودرو در میان راه به سمت نکا تغییر مسیر می دهد.

در ادامه  آخرین تماس از سوی چوپانی درحوالی روستای چلمردی نکا مبنی بر پیداکردن وسایل این زن برقرار می شود.

تحقیقات کارگاهان پلیس آگاهی برای کشف ابعاد مبهم این حادثه ادامه داشت تا اینکه  با دستگیری سه نفر از متهمین  ، راز این  جنایت تلخ  فاش شد.

بر اساس اعلام پزشکی قانونی استان مازندران، این زن همان روز اول ربوده شدن توسط ضربات چاقو به قتل رسیده است و در جنگل های نکا رها شده است.

قاتلین این زن جوان که دو پسر جوان بودند دستگیر شده و به جرم خود اعتراف کردند.در اعترافات اولیه  متهمان اعلام داشتند به قصد سرقت طلا اقدام به  عمل ننگین قتل این بانویی دارابکلایی نمودند .پلیس جسد مثله شده که تنها چند تکه استخوان  از آن بر جا مانده بود را سحرگاه امروز کشف و تحویل پزشک قانونی داد.

شواهد و قرائن موجود از جسد کشف شده بر این است که پس از کشته شدن این زن جسدش حد فاصله روستای سه کیله و  درویشان منطقه یی به نام (پیرزن ) رها شده و در اثر هجوم حیوانات درنده از بین رفته است.

شایان ذکر است : از این زن دارابکلایی یک فرزند سه ماهه به یادگار مانده است.

 یکی از بانوان حاضر در جلسه فاتحه و از بستگان مرحومه رمضانی میباشد در گفتگو با خبرنگار نیوز نکا گفت: خانم رمضانی روز چهار شنبه ۹ اردیبهشت ساعت ده صبح  نوبت دندان پزشکی داشت از ساعت ۹ صبح  به قصد عزیمت به دندان پزشکی در ساری میرفت که توسط سه  فرد شرور ربوده شد و پس از ربودن طلا و گوشی موبایلش با ضربات چاقو به قتل رسیده و سپس با تبر به سرش  بصورت مثله شده در کنار زباله های  نزدیکی  آبشار دزده منطقه پیر زن بسوت نکا رها شد.

 او گفت :  امنیت ما به خطر افتاد جرات نداریم به سر زمینهای کشاورزی خودمان برویم و یا حتی جرات نمی کنیم به تنهایی در خانه بمانیم  جرات نمی کنیم سوار خودرویی شویم  ترس  و وحشت همیشه همراه ماست . دل آدم کباب میشه صورت بچه خدیجه رو نگاه می کنیم  مگر این کودک چه گناهی کرده که به این سن باید بی مادر بشه؟

برابر تصمیم شورای تامین شهرستان نکا ، از آنجایی که مراسم جشن بزرگ بعثت مقرر بود در پارک مادر نکا برگزار شود و بمنظور همدردی با خانواده کودک سه ماهه دارابکلایی ،مراسم جشن  بعثت در پارک مادر لغو گردیده است .

بنابر این گزارش علی رغم  آمادگی کامل شهرداری و نیز اسقرار گروهای صدا برداری تصویر برداری  و نیز حضور هنرمندان در دفتر شورای اسلامی شهر نکا و بنا به تقاضای بسیاری از مادران نکایی  این مراسم لغو شده است.

روابط عمومی شهرداری نکا اعلام داشت: حمیدرضا ماهی صفت به منظور شرکت دربرنامه جشن بعثت در شهرستان نکا حضور یافته بود بعلت تغییر این برنامه ضمن اعلام تاسف از واقعه دردناک قتل بانوی جوان میاندرودی به اتفاق دادستان شهرستان نکا اعضای شورای اسلامی  شهرو شهردار شهر نکا با حضور در منزل خانواده مرحومه رمضانی با اعلام همدردی برای آن بانو علو درجات و برای بازماندگان صبر و پایداری مسئلت نموده است .

 
5 خرداد 1394