h مشکل در ثبت نام سایت کارمندان ایران - karmandiran.ir - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

مشکل در ثبت نام سایت کارمندان ایران - karmandiran.ir,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,مشکل در ثبت نام سایت کارمندان ایران - karmandiran.ir,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,مشکل در ثبت نام سایت کارمندان ایران - karmandiran.ir

مشکل در ثبت نام سایت کارمندان ایران - karmandiran.ir

مشکل در ثبت نام سایت کارمندان ایران - karmandiran.ir

برای ورود به سامانه کارکنان نظام اداری کشور اینجــــــــا کلیک کنید :

1- قبل از ورود به سايت اين اقلام را حتما آماده كنيد : 1- شناسنامه 2- آخرين حكم كارگزيني/قرارداد 3- فايل اسكن شده عكس پرسنلي با حجم كم تر از 300 كيلو بايت

2- در صورتي كه براي اولين بار وارد سامانه مي شويد و قصد ثبت نام داريد، با كليك بر روي گزينه "ثبت نام" وارد صفحه بعد شده و پس از خواندن بند هاي لازم و رعايت قوانين ذكر شده ثبت نام كنيد.

3- در صورتي كه قبلا در سامانه ثبت نام كرده ايد، بر روي گزينه "ورود به سامانه" كليك كنيد و بعد از ورود به صفحه جديد با درج نام كاربري و كلمه عبور و پاسخ سوال مربوطه وارد كارتابل خود شويد.

4- كاربران گرامي توجه داشته باشيد كه تمامي اطلاعاتي كه در سامانه وارد مي كنيد حتما به زبان فارسي باشد. در صورد عدم موفقيت مشكل را از طريق كليك بر روي گزينه "تماس با ما" اطلاع دهيد.

_______________________________________________________________

اشكالات احتمالي در حين كار با سامانه و پيشنهادات خود را در قسمت "تماس با ما" درج نماييد تا در اسرع وقت به آن پاسخ داده شود

_______________________________________________________________

اگر مشخصات ورود را فراموش کرده اید تا اطلاع ثانوي براي بازيابي نام كاربري و كلمه عبور خود به مسئول كارگزيني دستگاه محل خدمت خود مراجعه نمايند.

_______________________________________________________________

نکاتی مهم که در حین ثبت نام باید مورد توجه قرار بگیرد :

1- شما به عنوان كارمند (دولت)يكي از دستگاه هاي اجرايي كشور وارد سامانه كاركنان نظام اداري كشور شده ايد در صورتي كه كارمند دولت نيستيد در همين جا با كليك بر روي دكمه "خروج" از سامانه خارج شويد. زيرا عواقب ثبت نام بي مورد به عهده جنابعالي مي باشد.

2- در صورتي كه كارمند رسمي، پيماني و قراردادي يكي از دستگاه هاي اجرايي كشور مي باشيد با كليك بر روي گزينه "با توجه به خواندن موارد فوق و تائيد آن ها ثبت نام مي كنم" نسبت به ثبت نام و سپس تكميل اطلاعات حكم كارگزيني/قرارداد خود اقدام نماييد.

3- قبل از ثبت نام آخرين حكم كارگزيني، شناسنامه يا تصوير آن و فايل تصوير پرسنلي اسكن شده (حداكثر 300 كيلو بايت)خود را آماده نماييد.

4-كليه اطلاعات مورد نياز فرم هاي سامانه را دقيقا مطابق با اطلاعات شناسنامه و حكم كارگزيني/قرارداد تكميل نماييد.

5- در هر مرحله از تكميل اطلاعات با مشكل و يا ابهامي مواجه شديد به واحد كارگزيني دستگاه محل خدمت خود مراجعه و نسبت به رفع آن اقدام نماييد.

6- در صورتي كه رفع ابهام احتمالي شما از طريق واحد كارگزيني ميسر نشد با استفاده از كليك بر روي گزينه "تماس با ما" همان صفحه مشكل و يا ابهام خود را بصورت پيام اعلام نماييد تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود. (ضمنا كد پيگري پيام ارسال شده را جهت دريافت پاسخ بخاطر بسپاريد.)

7- در صورتي كه در هر يك از فيلد هاي انتخابي (غير تايپي) مانند استان، شهرستان، دستگاه اجرايي، رشته شغلي، عناوين پست هاي سازماني و... مقدار مورد نظر شما وجود نداشت ابتدا موضوع را با امور كارگزيني مطرح نموده و در صورت عدم رفع مشكل از طريق كليك بر روي گزينه "تماس با ما" اعلام نماييد تا در اسرع وقت نسبت به اضافه كردن آن اقدام شود.

8- در صورتي كه عنوان دستگاه اجرايي، دستگاه متبوع و محل خدمت شما (استان) و شهرستان اشكال دارد از طريق "تماس با ما" اعلام نماييد تا در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام شود.

9- در صورتي كه در هرمرحله از تكميل اطلاعات با اشكال فني سامانه مواجه شديد ابتدا آن مشكل را با كمك واحد فن آوري اطلاعات دستگاه محل خدمت خودتان رفع نماييد. در غير اينصورت آن را از طريق كليك بر روي گزينه "تماس با ما" اعلام نماييد تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

10- هر كارمند پس از ثبت نام مي بايست اطلاعات آخرين حكم كارگزيني/قرارداد خود را در سامانه تكميل نمايد. تا زماني كه اطلاعات حكم كارگزني/قرارداد شما توسط واحد كارگزيني دستگاه محل خدمتان تاييد نشده است امكان اصلاح و ويرايش آن مقدور است. پس از تاييد احكام توسط واحد كارگزيني امكان رفع اشكال و ايراد احتمالي توسط كارمند ميسر نخواهد بود. لذا در ثبت صحيح اطلاعات دقت لازم بعمل آيد.

11- در صورتي كه پس از تاييد اطلاعات احكام كارگزيني اشكالاتي در اطلاعات ثبت شده مشاهده گرديد هر چه سريعتر آن را توسط امور كارگزيني رفع نماييد.

12- مسئوليت صحت و سقم اطلاعات وارد شده در سامانه بعهده كارمند مي باشد.

13- كليه تاريخ هاي قابل تكميل از قبيل تاريخ تولد، تاريخ اجراي حكم، تاريخ صدور حكم/قرارداد، شروع و خاتمه قرارداد و… در سامانه مي بايست با فرمت (سال/ماه/روز) yyyy/mm/dd ثبت شود در غير اينصورت ثبت اطلاعات با مشكل مواجه خواهد شد. سال/ماه/روز

14- شماره مستخدم (شماره استخدامي) مخصوص كاركنان رسمي و پيماني است و بدون خط تيره «-» قابل ثبت مي باشد. لذا در درج صحيح آن دقت لازم بعمل آيد.

15- شماره كارمندي همان شماره پرونده يا شماره كارت شناسايي يا شماره كارمند در سيستم پرسنلي دستگاه محل خدمت مي باشد لذا با شماره مستخدم (شماره استخدامي) اشتباه نشود.

16- درج شماره كارمندي براي كاركنان قراردادي الزامي نيست لذا از ارسال پيام بي مورد خودداري شود .

17- كليه كارمنداني كه در دستگاه ديگري مامور به خدمت مي باشند در فرم ثبت نام وضعيت استخدام را حتما «ماموريت اداري» انتخاب نموده و دستگاه محل خدمت خود را با توجه به عنوان دستگاه مندرج در آخرين حكم كارگزيني (كه عموما دستگاه مقصد مي باشد) ثبت نمايند. پس از تاييد حكم توسط امور كارگزيني ضروري است كارمند مامور نسبت به ثبت اطلاعات آخرين حكم كارگزيني خود كه توسط دستگاه مبدا جهت ماموريت صادر شده است اقدام نمايد.

18- وجود عناوين پرداختي متعدد در قسمت ثبت اقلام ريالي به اين معني نيست كه همه كارمندان همه آنها را انتخاب و مبالغ آنها را حتي صفر ثبت كنند بنابراين انتخاب و ثبت عناوين پرداختي مبلغ دار حكم كارگزيني/قرارداد شما كافي مي باشد.

19- كارمندان گرامي توجه داشته باشيد كه در هنگام ثبت نام، نام دستگاه محل خدمت خود را دقيقا همان دستگاهي انتخاب كنيد كه  در آن مشغول به خدمت هستيد. به طور مثال اگر در مسكن و شهرسازي شهر كرمان مشغول به كار هستيد به هيچ عنوان مسكن و شهرسازي استان كرمان را انتخاب ننماييد.

20- نام و نام خانوادگي لاتين خود را جهت اقدامات بعدي حتما وارد نماييد.

11 آذر 1390