h دیپلماسی سیب زمینی آمریکا و روسیه +تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دیپلماسی سیب زمینی آمریکا و روسیه +تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دیپلماسی سیب زمینی آمریکا و روسیه +تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دیپلماسی سیب زمینی آمریکا و روسیه +تصاویر

دیپلماسی سیب زمینی آمریکا و روسیه +تصاویر

دیپلماسی سیب زمینی آمریکا و روسیه +تصاویر
دیپلماسی معنادار گوجه فرنگی و سیب زمینی آمریکا و روسیه! :  وزیر امور خارجه روسیه هنگامی که هیات آمریکایی برای مذاکره رسمی با او در داخل اتاق بود دو سبد گوجه را به همراه خود به داخل اتاق آورد و با این کار خنده حاضران در جلسه را سبب شد.
به گزارش ایران مطلب به نقل از عصر ایران ، جان کری وزیر امور خارجه آمریکا که روز گذشته به منظور دیدار با ولادیمیر پوتین رییس جمهور روسیه و سرگئی لاوروف همتای روس خود به شهر بندری سوچی در روسیه رفته بود، با هدایایی جالب روسیه را به مقصد چین ترک کرد. سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به کری یک تی شرت به مناسبت هفتادمین سالگرد پایان جنگ دوم جهانی هدیه داد که روی آن به زبان روسی نوشته شده است : پیروزی. هدیه جالب دیگر لاوروف به کری دو سبد گوجه فرنگی محصول روسیه بود. لاوروف این گوجه ها را به تلافی هدیه سیب زمینی سال گذشته کری به او در سفارت آمریکا در پاریس داد. وزیر امور خارجه روسیه هنگامی که هیات آمریکایی برای مذاکره رسمی با او در داخل اتاق بود دو سبد گوجه را به همراه خود به داخل اتاق آورد و با این کار خنده حاضران در جلسه را سبب شد. تصاویر زیر بر گرفته از صفحه فیسبوک یکی از معاونان وزارت امور خارجه روسیه است.
به گزارش عصر ایران به گزارش عصر ایران به گزارش عصر ایران به گزارش عصر ایران
کری سال گذشته  در دیدار با لاوروف در ژانویه سال 2014 در سفارت آمریکا در پاریس دو عدد سیب زمینی آمریکایی در داخل یک کارتن به لاوروف هدیه داد. این دو سیب زمینی کاشت ایالت آیداهو مدت ها سوژه ها طنز و خنده رسانه ها شد.
به گزارش عصر ایران
 
24 اردیبهشت 1394