h بانوی جودوکار مدال هایش را تقدیم رهبری کرد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

بانوی جودوکار مدال هایش را تقدیم رهبری کرد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,بانوی جودوکار مدال هایش را تقدیم رهبری کرد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,بانوی جودوکار مدال هایش را تقدیم رهبری کرد

بانوی جودوکار مدال هایش را تقدیم رهبری کرد

تنها بانوی رکورددار جودوی ایران که در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به مدال برنز دست یافته بود این مدال ومدال نقره رقابتهای قهرمانی کوراش آسیا را تقدیم رهبرمعظم انقلاب کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، زهرا نادری نخستین بانوی ملی پوش جودوی ایران است که در رقابتهای قهرمانی آسیا جوانان موفق شد برای نخستین بار نمایندگان قزاقستان وقرقیزستان را شکست داده وبه مدال برنز دست یابد و به همین دلیل عنوان نخستین بانوی رکورددار را از آن خود کرد.
نادری در رقابتهای قهرمانی کوراش هم موفق به کسب گردن آویز نقره شد وتصمیم گرفت هر دو مدال خود را به مقام معظم رهبری تقدیم کند.وی گفت:با افتخار دو مدال برنز و نقره آسیایی خود را تقدیم رهبرم می کنم، امیدوارم وی از من بپذیرد. وی افزود: انگیزه بالایی دارم و پس از این نیز به روند روبه رشد خود ادامه دهم و مقام معظم رهبری نیز دعای خیرشان را برای موفقیت های بعدی بدرقه راهمان کنند. دارنده مدال نقره رقابتهای قهرمانی آسیا گفت: برای نخستین بار بود که در مسابقات کوراش شرکت می کردم، در مرحله فینال به نماینده ای از ترکمنستان خوردم باوجود اینکه می توانستم پیروز شوم به دلیل اشتباهات داوری مجبور شدم به نقره قناعت کنم.
14 اردیبهشت 1394