h عابدزاده پسرش را از انگلیس راهی آمریکا کرد + عکس - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

عابدزاده پسرش را از انگلیس راهی آمریکا کرد + عکس ,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,عابدزاده پسرش را از انگلیس راهی آمریکا کرد + عکس ,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,عابدزاده پسرش را از انگلیس راهی آمریکا کرد + عکس

عابدزاده پسرش را از انگلیس راهی آمریکا کرد + عکس

عابدزاده پسرش را از انگلیس راهی آمریکا کرد + عکس

تماشا : امیر عابدزاده بعد از مدت ها تمرین در انگلستان راهی آمریکا شده تا شاید بتواند در تیمی از لیگ آمریکا به فوتبالش ادامه دهد. پسر احمدرضا عابدزاده درباره آخرین شرایطش می گوید: «باتوجه به اینکه در آمریکا بسکتبال و فوتبال آمریکایی ورزش های اول محسوب می شوند مسابقات فوتبال هنوز آغاز نشده و چند ماه دیگر بازی های لیگ آمریکا شروع می شود. در حال حاضر با تیم دوم شواز که در لیگ دسته اول آمریکا قرار دارد تمرین می کنم اما فعلا تصمیمی برای پیوستن به این تیم نگرفته ام. البته به هیچ عنوان نمی خواهم به این تیم بپیوندم چون دوست ندارم نیمکت نشین باشم. فکر می کنم به سن و سالی رسیده ام که باید بازی کنم و خودم را در شرایط مناسب بازی قرار دهم.»

او ادامه می دهد: «فعلا در آمریکا هستم و منتظرم پیشنهاد خوبی مطرح شود. اگر این اتفاق نیفتد، مدیر برنامه هایم قرار است با چند تیم اسپانیای صحبت کند و به یک تیم حرفه ای بروم. فکر می کنم باتوجه به سن و سالی که دارم، این اتفاق دور از دسترس نیست». چند ماه گذشته یکی از مسئولان سابق پرسپولیس مصاحبه ای انجام داد مبنی بر اینکه: «یکی از پیشکسوتان پرسپولیس برای گرفتن اقامت آمریکا عنوان کرده که پسرش در باشگاه پرسپولیس بازی می کند اما در جواب استعلام آنها ما گفتیم چنین مسئله ای صحبت ندارد و آن بازیکن را اخراج کرده اند به همین دلیل هم پدرش علیه ما مصاحبه می کند». عابدزاده در این باره می گوید: «من در جریان این قضایا نیستم. اینکه پدرم به چه دلیلی علیه یکسری افراد مصاحبه کرده را نمی دانم. از این مصاحبه چند ماه گذشته و من هنوز هم در آمریکا هستم و کسی اخراجم نکرده است». عابدزاده: نمی گذارم پسرم به فوتبال ایران بیاید احمدرضا عابدزاده، دروازه بان سابق پرسپولیس و تیم ملی، به شدت به پسرش اعتقاد دارد. او می گوید امیر یکی از بهترین دروازه بانان فعلی ایران است. عابدزاده که پسرش در حال حاضر بازیکن تیم لوس آنجلس بلوز آمریکاست و در این تیم دروازه بان اصلی به شمار می آید، درباره بازگشت پسرش به ایران به گفت: «امیر همین حالا هم اگر به ایران بازگردد بهترین است، اما مطمئنا نمی گذارم اینجا بازی کند. مگر در همه این سال ها چه گلی به سر من زدند که به سر پسرم بزنند؟»

10 آذر 1390