h وقتی که ظرفیت فرودگاه لاس وگاس تکمیل شد +تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

وقتی که ظرفیت فرودگاه لاس وگاس تکمیل شد +تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,وقتی که ظرفیت فرودگاه لاس وگاس تکمیل شد +تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,وقتی که ظرفیت فرودگاه لاس وگاس تکمیل شد +تصاویر

وقتی که ظرفیت فرودگاه لاس وگاس تکمیل شد +تصاویر

وقتی که ظرفیت فرودگاه لاس وگاس تکمیل شد +تصاویر
فرودگاه "McCarren" شهر لاس وگاس آمریکا یک شب قبل از برگزاری مسابقه مشت زنی، اعلام کرد که به دلیل ورود بیش از اندازه هواپیماهای خصوصی ، ظرفیت تکمیل است و نمی تواند هواپیمای جدیدی را بپذیرد.
برگزاری یک مسابقه مشت زنی در شهر لاس وگاس آمریکا باعث شد گنجایش فرودگاه این شهر برای پذیرش هواپیماهای خصوصی میلیاردهای جهان تکمیل شود. به گزارش عصرایران به نقل از سایت آر تی روسیه، فرودگاه "McCarren" شهر لاس وگاس آمریکا یک شب قبل از برگزاری مسابقه مشت زنی، اعلام کرد که به دلیل ورود بیش از اندازه هواپیماهای خصوصی ،  ظرفیت تکمیل است و نمی تواند هواپیمای جدیدی را بپذیرد. شمار زیادی از چهره های مشهور موسیقی، هنر و ورزش با سفر به لاس وگاس، این مسابقه مشت زنی را از نزدیک تماشا کردند. مسابقه بوکس میان "فلوید می‌ودر" و "مانی پاکیائو" که به "مبارزه قرن" مشهور شده بود روز یکشنبه با پیروزی بوکسور آمریکایی به پایان رسید. به ورزشکار پیروز 180 میلیون دلار و به ورزشکار بازنده 120 میلیون دلار پول پرداخت شد. علاوه بر تماشاگران پرتعداد حضوری در سالن مسابقه، حدود 400 میلیون نفر هم از طریق تلویزیون این مسابقه را تماشا کردند. گفته می شود این مسابقه حدود 400 میلیون دلار درآمد داشته است. از نکات جالب این رقابت این بود که نه تنها برای تماشای حضوری این مسابقه، بلیت فروخته شد بلکه برای مراسم وزن کشی ورزشکاران نیز بلیت فروشی شد. هر بلیت مراسم وزن کشی 10 دلار بود که در بازار سیاه به 800 دلار هم رسید. به نوشته بی بی سی، مراسم وزن کشی در روز جمعه با حضور ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر برگزار شد. بلیت شرکت در مراسم وزن‌کشی با قیمت اولیه ۱۰ دلار فروخته شد. اگرچه این بلیت‌ها بعدتر در بازار سیاه با قیمت حدودی ۸۰۰ دلار برای هر بلیت دست به دست شد. برخی رسانه ها این مسابقه‌ را "پول‌سازترین" مسابقه تاریخ مشت‌زنی توصیف کرده اند. دویچه وله هم نوشت: برگزار کنندگان این دیدار از ۳ سال گذشته تاکنون در پی انجام این مسابقه پردرآمد بودند. این دیدار حدود ۳۰۰ میلیون دلار سود داشته است که این سود با درصد ۶۰ به ۰ ۴ به نفع "می‌ودر آمریکایی" تقسیم شد. "کندی بِیلِس" داور داخل رینگ این مسابقه هم برای این دیدار ۲۵ هزار دلار دستمزد دریافت کرده که این مبلغ هم یک رکورد در داوری بوکس محسوب می‌شود. بی بی سی اضافه کرد: بلیت مسابقه مشت‌زنی در بازار غیررسمی به ۱۰۰ هزار دلار رسیده بود. سالن محل مسابقه، گنجایش 16 هزار و 500 نفر را دارد اما تنها ۱۰۰۰ صندلی آن برای فروش به عموم مردم، عرضه شد. بقیه بلیت‌ها به سایر مشت‌زن های حرفه‌ای، حامیان مالی و برگزارکنندگان مسابقه و مشتریان ثروتمند عرضه شد. ارزانترین بلیت‌های این مسابقه بین ۱۵۰۰ تا ۷ هزار دلار بود. برگزارکنندگان این مسابقه اعلام کرده بودند برای آن دسته از تماشاچیانی که مایلند در اماکن مختلف شهر از طریق دوربین‌های مدار بسته مسابقه را تماشا کنند، بلیط‌هایی به قیمت ۱۵۰ دلار موجود است.
وضعیت فرودگاه لاس وگاس یک روز قبل از برگزاری مسابقه بزرگ مشت زنی
وضعیت جالب فرودگاه لاس وگاس در روزی که
14 اردیبهشت 1394