h حلقه طلا برای داماد حرام است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

حلقه طلا برای داماد حرام است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,حلقه طلا برای داماد حرام است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,حلقه طلا برای داماد حرام است

حلقه طلا برای داماد حرام است

حلقه طلا برای داماد حرام است

همه می دانند استفاده از طلا برای مردان حرام است، زرد و سفید هم ندارد، انگشتر و حلقه و گردنبند و یادگار مادر خدا بیامرزم و هیچ عذر و بهانه ای هم قبول نیست، حرام است.حتی اگر دور حلقه را لاک بی رنگ بزنند و یا چسب بزنند، بازهم اشکال دارد، جالب این که نمازی که آقایان با طلا بخوانند هم، باطل است. دلایل زیادی هم برای حرمت آن گفته اند، از مضرات پزشکی و افزایش امراض قلبی و خونی و سکته گرفته تا دلایل اجتماعی، اما مهمترین دلیل حرمت آن، دستور خداست که باید انجام شود.

خوب حالا سوال این است که اگر جنس انگشتر و یا گردنبند و یا مهمتر از همه، حلقه دامادی آقایان طلا نباشد، چه باشد؟ خیلی ها می گویند اگر حلقه، طلا نباشد، سنگین و گران نباشد که دیگر حلقه نیست! آبروی مان می رود! بعد حلقه طلا را می خرند و به خاطر حرمت آن، بدون استفاده، در گوشه ی کمد نگهداری می کنند! اما برای شما پیشنهاد بهتری داریم. خدا را شکر، در روزگاری زندگی می کنیم که انواع و اقسام فلزات مختلف به طور وفور یافت می شود، حلقه آقا دامادها می تواند از جنس نقره، استیل و یا پلاتین باشد.

حلقه های نقره و استیل بسیار ارزان، با مدل های متنوع و موافق جیب بسیاری از خانواده هاست، ولی اگر خانواده ای اصرار دارد که حلقه سنگین بردارد، می تواند جنس حلقه اش پلاتین باشد که قیمتی حدودا دو برابر طلا دارد، اما باید بدانید که در موقع فروش ارزش آن نصف و حتی تا یک سوم می شود، اما معمولا حلقه ازدواج را که نمی فروشند. در صورتی که می خوهید شکوه و جلال انگشترتان ، چشمان همه را خیره کند، چند عدد برلیان هم روی انگشتر پلاتین تان اضافه کنید که حلقه زیبا و با شکوهی داشته باشید.

13 اردیبهشت 1394