h فحش و کتک‌کاری مکانی و خانزاده با یک هوادار پرسپولیس پس از بازی لخویا+فیلم - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فحش و کتک‌کاری مکانی و خانزاده با یک هوادار پرسپولیس پس از بازی لخویا+فیلم,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فحش و کتک‌کاری مکانی و خانزاده با یک هوادار پرسپولیس پس از بازی لخویا+فیلم,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فحش و کتک‌کاری مکانی و خانزاده با یک هوادار پرسپولیس پس از بازی لخویا+فیلم

فحش و کتک‌کاری مکانی و خانزاده با یک هوادار پرسپولیس پس از بازی لخویا+فیلم

فحش و کتک‌کاری مکانی و خانزاده با یک هوادار پرسپولیس پس از بازی لخویا+فیلم

مدافع تیم پرسپولیس پس از شکست سرخپوشان در بازی مقابل لخویا رفتار تکان دهنده ای با یکی از هواداران تیمش انجام داد.

به گزارش ظهور12 به نقل از کاپ ؛ پس از بازی پرسپولیس مقابل لخویا و در حالیکه اعضای تیم پرسپولیس در حال ترک ورزشگاه لخویا بودند،چند ایرانی در بیرون ورزشگاه حضور یافته بودند.

در این بین ظاهرا یکی از ایرانیان مقیم دوحه در آن شرایط نسبت به عملکرد محمد رضا خانزاده انتقادات شدیدی(به نظر همراه با فحاشی) انجام داده است.

پس از این،مدافع ملی پوش پرسپولیس که در گذشته سابقه برخورد و درگیری لفظی با خبرنگاران را داشته است،به سمت این هوادار حمله ور شد و الفاظ رکیک و زشتی را بر زبان آورد.پس از آن سوشا مکانی با هوادار دیگری در همان محوطه درگیر میشود.این درگیری در نهایت با وساطت پلیس دوحه و برخی بازیکنان پرسپولیس به پایان رسید.

این مساله با واکنش کریم باقری،مربی پرسپولیس هم روبرو شد و او به صورت جدی نسبت به این مساله و رفتار بازیکن پرسپولیس انتقاد کرد.باقری با صدای بلند به سوشا مکانی گفت که مگر هر کسی فحش می دهد باید چنین برخوردی با او شود؟

فیلم این اتفاق را مشاهده می کنید،با ذکر این نکته که الفاظ زشت به کار رفته در این ویدیو سانسور شده است.

...

دانلود کلیپ

4 اردیبهشت 1394