h فیلم سخنان جنجالی دکتر عباسی درباره نشست روحانی با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

فیلم سخنان جنجالی دکتر عباسی درباره نشست روحانی با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل!,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,فیلم سخنان جنجالی دکتر عباسی درباره نشست روحانی با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل!,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,فیلم سخنان جنجالی دکتر عباسی درباره نشست روحانی با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل!

فیلم سخنان جنجالی دکتر عباسی درباره نشست روحانی با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل!

فیلم سخنان جنجالی دکتر عباسی درباره نشست روحانی با مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل!

دکتر حسن عباسی : به نظر من اسرائیلی ها می خواهند دولت ما را زمین بزنند. می خواستند دولت ما را مسئله دار کنند. لذا ما نسبت به این مسئله تردید داریم.

به گزارش ظهور12 ؛‌حسن عباسی در برنامه‌ای در دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه "در ۱۳۶۵ دو سال مانده به آخر جنگ در هتل پاریزین پاریس جلسه‌ای برگزار می‌شود"، افزود است: دو نفر از ایران از مجلس شورای اسلامی وقت و یک نفر ظاهرا آمریکایی که اخیرا معلوم شده مشاور ضدتروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل بوده است جلسه‌ای برگزار می‌کنند.

به گزارش نامه، در تصاویری که عباسی در این جلسه منتشر کرده، وی ضمن طرح این ادعا که "حسن روحانی در آن جلسه از انعطاف بیش از حد غرب در مقابل امام خمینی شکایت می‌کند" گفته است: ابتدا خبر این جلسه در روزنامه‌های اسرائیلی به زبان عبری منتشر می شود و سال گذشته بعد از ۲۷ سال، اسرائیلی ها این مسئله را به زبان انگلیسی منتشر می کنند. سوال من این است که چه طور به این مذاکرات هسته ای اعتماد کنیم؟! با توجه به این ادعایی که در این سند شده است چه طور به این مذاکرات فعلی اعتماد کنیم.

وی ادامه داد: به نظر من اسرائیلی ها می خواهند دولت ما را زمین بزنند. می خواستند دولت ما را مسئله دار کنند. لذا ما نسبت به این مسئله تردید داریم . اما دولت موضع خود نسبت به این مسئله را روشن کند. آیا این نشست آن روز برگزار شده است یا خیر؟! در ۱۳۶۵ در هتل پاریزین پاریس مقامات دولت جمهوری اسلامی با اسرائیلی ها دیدار داشته اند یا خیر؟! ... دولت رسما بیانیه بدهد و مشخص کند... چه میزان حرف هایی که اینجا علیه امام زده شده است واقعیت دارد؟! اگر این گزارشی که اسرائیلی ها منتشر کردند حتی یک درصد صحت داشته باشد، دولت باید مشخص کند که مذاکره کنندگان چه نسبتی با این قضیه دارند؟! حرف هایی که ۲۷ سال پیش با اسرائیلی ها در مورد امام و انقلاب و اعتدال گرایی زده شده، چه معنایی دارد؟ امیدواریم دولت تکذیب کند.

جریان از چه قرار است ؟

دکتر حسن عباسی این مطلب را ۲۵ فروردین امسال طی سخنانی در جمع گروهی از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر بیان کرده است.

آن‌طور که دکتر عباسی براساس گزارش اسرائیلی‌ها گفته این جلسه سال ۱۳۶۵ تنها دو سال پیش از پایان جنگ در هتل «پاریزین» شهر پاریس برگزار شده بود.به گفته عباسی در این جلسه دو نفر از مجلس ایران و یک آمریکایی که بعد‌ها مشخص شده مشاور ضد تروریسم نخست وزیر وقت اسرائیل بوده، حضور داشته‌اند.

( تصویر بالا مربوط به گزارش یک سایت اسرائیلی درباره نشست مورد نظر می‌باشد )

حسن عباسی افزوده در آن جلسه حسن روحانی از «انعطاف بیش از حد غرب» در مقابل امام خمینی(ره) شکایت کرده است.

وی گفته اگر این گزارشی که اسرائیلی‌ها منتشر کردند حتی یک درصد صحت داشته باشد، دولت باید مشخص کند که مذاکره کنندگان چه نسبتی با این قضیه دارند.

دانلود کلیپ سخنرانی دکتر حسن عباسی

3 اردیبهشت 1394