h رئیس اسبق موساد : پاسخ ایران به حمله اسرائیل ویران کننده است - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

رئیس اسبق موساد : پاسخ ایران به حمله اسرائیل ویران کننده است,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,رئیس اسبق موساد : پاسخ ایران به حمله اسرائیل ویران کننده است,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,رئیس اسبق موساد : پاسخ ایران به حمله اسرائیل ویران کننده است

رئیس اسبق موساد : پاسخ ایران به حمله اسرائیل ویران کننده است

رئیس سابق دستگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی(موساد) با انتقاد شدید از اظهارات غیرمسئولانه مقام‌های صهیونیستی تاکید کرد که پاسخ ایران به حمله اسرائیل ویران کننده بوده و تعداد زیادی از اسرائیلی‌ها کشته خواهند شد.

به گزارش فارس، "مائیر داگان" در برنامه‌ای که از کانال دهم تلویزیون رژیم صهیونیستی پخش شد، گفت که نه نتانیاهو، نه باراک و نه اشتاینتز وزیر دارایی نمی‌توانند مرا از بیان دیدگاهم منع کنند، ما در یک جامعه دموکراتیک زندگی می‌کنیم.

وی با انتقاد شدید از اظهارات "ایهود باراک" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی که گفته بود "اگر یک ایرانی بودم بمب اتم تولید می کردم"، افزود: اگر تو یک مسئول ایرانی بودی بمب اتم تولید نمی‌کردی.

وی در بیان دلیل مخالفت خود با حمله به ایران تصریح کرد: به اعتقاد من حمله به ایران ما را وارد یک جنگ فراگیر منطقه‌ای می‌کند؛ ما باید در مورد بهایی که قرار است پرداخت کنیم، فکر کنیم.

داگان همچنین با اشاره به اظهارات باراک که گفته بود" بهای حمله به ایران تنها کشته شدن 500 اسرائیلی است"، تاکید کرد: پاسخ ایران ویران‌کننده خواهد بود و زندگی در اسرائیل را فلج خواهد کرد و تعداد زیادی از اسرائیلی‌ها کشته خواهند شد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی همچنین گزارش داد که اظهارات داگان را روز پنج‌شنبه به طور مشروح پخش خواهد کرد.

9 آذر 1390