h زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم اعلام شد ! - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم اعلام شد !,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم اعلام شد !,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم اعلام شد !

زمان دیدار استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم اعلام شد !

محمدی رئیس سازمان لیگ برتر دربرنامه 90 از برگزاری دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای جام حذفی خبر داد

گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته این بازی سه روز پس از عاشورای حسینی برگزار خواهد شد. تابناک ، عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر دربرنامه ۹۰در مورد زمان برگزاری این دیدار گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی سازمان لیگ برتر دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس روز ۱۸ آذرماه و سه روز پس از عاشورا برگزار خواهد شد.

عزیز محمدی در توضیح بیشتر این مطلب گفت: هفته پانزدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر این هفته برگزار خواهد شد و در هفته شانزدهم سایر تیم ها رقابتهای لیگ برتر را برگزار خواهند کرد و استقلال و پرسپولیس روز جمعه رقابت مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را برگزار خواهند کرد.

در حالی که رئیس سازمان لیگ برتر از قطعی بودن برگزاری این بازی خبر داد، محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه تیم این باشگاه مشکلات زیادی برای برگزاری این بازی دارد ابتدا اعلام کرد نمی توانند بازی کنند و سپس گفت: ما دو بازیکنمان را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم و سه مصدوم هم داریم که حالا حالاها به بازی نمی رسند.

رویانیان ادامه داد: من از آقای محمدی خواهش می کنم که شرایطی را فراهم کنند که بازی ما با استقلال در زمان دیگری برگزار شود. به نظر من برگزاری بازی با استقلال در روز ۱۸ آذرماه جفا به پرسپولیس است. ما در این چند روز باید از کجا بازیکن بیاوریم. نه بازیکن داخلی هست و نه بازیکن خارجی. بازهم از سازمان لیگ می خواهیم که زمان این بازی را تغییر دهد.

8 آذر 1390