h دانلود مستند نقاب پاره ، جلسات مخفیانه اصلاح طلبان - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

دانلود مستند نقاب پاره ، جلسات مخفیانه اصلاح طلبان,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,دانلود مستند نقاب پاره ، جلسات مخفیانه اصلاح طلبان,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,دانلود مستند نقاب پاره ، جلسات مخفیانه اصلاح طلبان

دانلود مستند نقاب پاره ، جلسات مخفیانه اصلاح طلبان

دانلود مستند نقاب پاره ، جلسات مخفیانه اصلاح طلبان

مستند نقاب پاره | بازبینی جلسات مخفیانه و براندازانه ی جبهه ی اصلاحات

http://dlnew.ir/pic(asr-entezar.ir)/neghabe-pare.jpg

دانشگاه دالاس در ایالت تگزاس دیروز مهمان رئیس جمهور سابق آمریكا بود. «جرج بوش» كه برای افتتاح «بنیاد بوش» به این دانشگاه رفته بود، در یك سخنرانی پرشور، اصلاح طلبان ایران را خط مقدم آمریكا خواند و افزود: آنها با چالش های فراوانی روبرو هستند و چشم امیدشان به ماست

کیفیت : خوب | مدت : ۴۴ دقیقه | حجم : ۴۳۶ مگابایت

لینک دانلود قسمت اول - لینک کمکی

لینک دانلود قسمت دوم - لینک کمکی

لینک دانلود قسمت سوم - لینک کمکی

لینک دانلود قسمت چهارم - لینک کمکی

لینک دانلود قسمت پنجم - لینک کمکی

ابتدا تمامی فایل ها را دانلود کرده و سپس Extract نمایید . فايلهاي فشرده قابليت ريکاوري 5% دارند...

توضیحی بر مستند:

مستند نقاب پاره شامل بخشی از تصاویر ویدیویی ضبط شده از جلسات جمعی از سرکردگان مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب در پوشش نمایندگی مجلس و دولت است که با هدف برنامه ریزی برای تعیین راهکارهای اعمال فشار بر رئوس نظام جهت تحمیل و تحقق اهداف جاه طلبانه ی خود صورت می گرفته.

تصاویر توسط بهروز افخمی(کارگردان سینما و نماینده ی اصلاح طلب آن دوره) ضبط شده است.

از دیگر نکات قابل توجه در این فیلم، نمایش مستند نقش مؤثر بهزاد نبوی در تحرکات جبهه اصلاحات و ستایش و احترام فوق العاده ایست که از سوی عناصر اصلاح طلب به وی می شود. تا حدی که ورود وی به هر مکان و جلسه ای با سلام و صلوات حضار و تکیه بر مصدر بالا بعنوان مدیر جلسه است.

قسمت هایی از این فیلم نمایی ست از سابقه ی برخی افراد خودفروخته. برخی منافقینی همچون رجبعلی مزروعی که اکنون به دامن آلوده ی بنگاه بی.بی.سی پناه برده و در قامت یک فعال سیاسی موجه برای مولا و رهبرمان خط و نشان می کشد. غافل از وضعیت فعلی هم مسلکانش که امروز و فرداست از رسانه های ضدانقلاب طرد شوند. سازگاراهایی که روزی بر امانت امت و امامشان خیانت کردند.

بازسازی و تدوین: حمزه هاشمی inboxehamze@gmail.com

8 آذر 1390