h شادی عده ای از طرفداران روحانی بعد از توافق در تهران +تصاویر - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

شادی عده ای از طرفداران روحانی بعد از توافق در تهران +تصاویر,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,شادی عده ای از طرفداران روحانی بعد از توافق در تهران +تصاویر,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,شادی عده ای از طرفداران روحانی بعد از توافق در تهران +تصاویر

شادی عده ای از طرفداران روحانی بعد از توافق در تهران +تصاویر

شادی عده ای از طرفداران روحانی بعد از توافق در تهران +تصاویر مردم در خیابان ولیعصر تهران با بوق زدن، شادی و ابراز احساسات خود از نتیجه به دست آمده در مذاکرات هسته ای در لوزان ابراز شادمانی کردند. این افراد همچنین با در دست داشتن پرچم ایران و سردادن شعارهایی در حمایت از ظریف، از توافق هسته ای اعلام شده میان ایران و 1+5 در لوزان سوئیس حمایت کردند. علاوه بر تهران، در تعداد دیگری از شهرهای ایران نیز تجمع های خودجوش و مردمی در حمایت از توافق هسته ای برگزار شد. ایران و گروه 1+5 بعد از روزها مذاکرات فشرده در لوزان سوئیس، ساعاتی پیش از توافق میان خود خبر دادند. ایسنا هم نوشت: پس از قرائت بیانیه مشترک ایران و 1+5 در دانشگاه لوزان، برخی از تهرانی‌ها برای قدردانی از تیم مذاکره‌کننده کشورمان با حضور در خیابان‌ها، رضایت و شادی خود را از نتیجه این تلاش‌ها اعلام کردند.

جمعی از مردم در خیابان‌های مختلف پایتخت از جمله خیابان سی تیر( مقابل وزارت خارجه) و خیایان ولیعصر حضور یافته و به شادی پرداختند و حمایت خود را از نتیجه این مذاکرات اعلام کردند.

براساس این گزارش، محمدجواد ظریف و تیم مذاکره کننده هسته‌ای تا ساعاتی دیگر به تهران بازمی‌ گردد.
14 فروردین 1394