h کفاشیان:کارلوس کی‌روش تمایل به ماندن در ایران ندارد - ظهور 12

پایگاه خبری و تحلیلی ظهور 12

کفاشیان:کارلوس کی‌روش تمایل به ماندن در ایران ندارد,ظهور 12,پایگاه خبری تحلیلی سیاسی,کفاشیان:کارلوس کی‌روش تمایل به ماندن در ایران ندارد,مذهبی,اجتماعی,فرهنگی,اقتصادی,کفاشیان:کارلوس کی‌روش تمایل به ماندن در ایران ندارد

کفاشیان:کارلوس کی‌روش تمایل به ماندن در ایران ندارد

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: از اول هم سیاست ما ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش بود، ولی خود او درخواست رفتن دارد.

علی کفاشیان پس از شکست تیم ملی امید ایران مقابل عربستان گفت: بازیکنان تمام تلاش‌شان را کردند، ولی متأسفانه توپ‌های ما به گل تبدیل نشد.

وی در مورد وضعیت تیم ملی برای دیدار مقابل سوئد عنوان کرد: بچه‌ها کاملاً آماده هستند تا در این مسابقه نتیجه خوبی بگیرند و انشاءالله امشب با تمام توان مقابل حریف خود صف‌آرایی می‌کنند.

وی در مورد اینکه آیا با وزیر ورزش آشتی کرده است، عنوان کرد: از قبل هم با وزیر قهر نبودیم و مشکلی نبود، ما کنار یکدیگر نشستیم و بازی را نگاه کردیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه کارلوس کی‌روش اعلام کرده نمی‌خواهد دیگر مربی تیم ملی ایران باشد، عنوان کرد: از اول هم سیاست ما ماندن کی‌روش بود. او بعد از بازی با شیلی ایمیلی به ما زد و اعلام کرد می‌خواهم بروم. ما به و ایمیل زدیم و اعلام کردیم از کی‌روش راضی هستیم و این در حالی است که با ما قرارداد چهار ساله دارد. ما آمادگی خود را برای همکاری با او اعلام کردیم و حتی گفتیم اگر می‌خواهد برود، به ایران بازگردد و در این مورد با یکدیگر صحبت کنیم.

وی در رابطه با اینکه کی‌روش اعلام کرده در طبقه سوم فدراسیون نمی‌خواهند او بماند، گفت: قبل از آمدن علیرضا اسدی به عنوان دبیرکل به فدراسیون، کی‌روش زمزمه رفتن کرده بود و حتی قبل از جام ملت‌ها هم در این مورد صحبت‌هایی کرده بود. به نظر می‌رسد او دلزده شده و احساس ما این است که از جای دیگری پیشنهاد دارد و دیگر نمی‌خواهد به همکاری خود ادامه دهد.

کفاشیان در رابطه با اینکه وزیر ورزش اعلام کرده آرزو دارد در سال 94 او را نبیند گفت: خیر، وزیر چنین صحبتی نکرده است، ما با یکدیگر قهر نیستیم، امسال هم سال همزمانی و همدلی است و همه باید با یکدیگر همدل باشیم، ما هم تابع وزیر هستیم.

کفاشیان در مورد اینکه آیا احتمال تغییر کادر فنی تیم ملی امید وجود دارد، گفت: ما باید به کادر فنی ایرانی اعتماد کنیم، آنها چند بازی خوب انجام دادند و در یک مسابقه هم باختند، این یک باخت برای ما ملاک نیست، به احتمال فراوان، تیم ما از گروه خود بالا می‌آید، اگر در تمام بازی‌ها برنده می‌شدیم، شاید تیم‌مان مغرور می‌شد. ما در دیدارهای آینده تلاش می‌کنیم تا عملکرد بهتری داشته باشیم.

کفاشیان در رابطه با اینکه از خبرنگاران اعزامی به اتریش دو نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر هم پناهنده شده است، اظهار داشت: نشنیدم کسی پناهنده شده باشد، جا دارد درگذشت دو تن از خبرنگاران بزرگ رسانه را تسلیت بگویم، واقعاً این اتفاق ضایعه بزرگی بود و دو تن از خبرنگاران ورزشی را از دست داده‌ایم.

وی در رابطه با اینکه آیا پناهنده شدن این خبرنگار ممکن است در اعزام‌های بعدی مشکلی به وجود بیاورد، گفت: این مسئله هیچ ربطی به این موضوع ندارد و خبرنگاران باید به فعالیت‌های رسانه‌ای خود ادامه دهند. باز هم تأکید می‌کنم در آینده باید بیشتر تلاش کنیم تا به موفقیت‌های بزرگتری برسیم.

11 فروردین 1394